Gjest Tussi Skrevet 11. april 2011 #1 Skrevet 11. april 2011 Hei! Jeg har de siste dagene vært plaget av smerter i underlivet. Vanskelig å si om det kommer fra blæra eller livmoren. Noen dager har det kjentes ut som urinveisinfeksjon, og i dag mer som menssmerter. Er ikke urinveis da det ikke ga noe utslag på stix jeg tok her om dagen.. For en uke siden begynte jeg på et nytt brett med Yasmin. Kan det ha noe med pillene gjøre? Har brukt Yasmin i 4-5 år nå. Ikke vært plaget av bivirkninger. Noen andre som har opplevd liknende?
Gjest Tussi Skrevet 11. april 2011 #3 Skrevet 11. april 2011 Nei, det kan det ikke være. Har ikke "hatt meg" på år og dag, hehe..
AnonymBruker Skrevet 11. april 2011 #4 Skrevet 11. april 2011 Klamydia? Kan gi symptomer veldig lenge etter smitte...
-Fisken- Skrevet 11. april 2011 #5 Skrevet 11. april 2011 Hva mener du med underlivet? Blæra er lokalisert anteriørt, altså nærmest "mageveggen", i pelvisområdet, mens livmor ligger bak det igjen. Kjenner du smertende i nedre del av magen, eller i selve underlivet?
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå