AnonymBruker Skrevet 3. april 2011 #1 Skrevet 3. april 2011 hvorfor må mann gå på skole? jeg syns det er så sjedelig og unødvendig. kunne man ikke heller bare gått ret på utdanelsen da? ingen vits i å lære masse matte, engelsk og slikt piss når man ikke får bruk for det. har jo ikke akkurat planer om å bli advokat heller da. holder jo bare å ta en liten jobb, kanskje rydde på et lager eller noe så man får penger til litt fønn. åsså har man så lang skoledag åsså. hvorfor kunne vi ikke bejynt litt senere og sluttet tidligere så man kunne sove lenger? heldivis snart ferdig med ungdomsskolen så slipper jeg dette tullet. da skal det bli godt å sove..
crazyforgum Skrevet 3. april 2011 #2 Skrevet 3. april 2011 hvorfor må mann gå på skole? jeg syns det er så sjedelig og unødvendig. kunne man ikke heller bare gått ret på utdanelsen da? ingen vits i å lære masse matte, engelsk og slikt piss når man ikke får bruk for det. har jo ikke akkurat planer om å bli advokat heller da. holder jo bare å ta en liten jobb, kanskje rydde på et lager eller noe så man får penger til litt fønn. åsså har man så lang skoledag åsså. hvorfor kunne vi ikke bejynt litt senere og sluttet tidligere så man kunne sove lenger? heldivis snart ferdig med ungdomsskolen så slipper jeg dette tullet. da skal det bli godt å sove..
AnonymBruker Skrevet 3. april 2011 #3 Skrevet 3. april 2011 Vet foreldrene dine at du ikke har lagt deg enda? 1
AnonymBruker Skrevet 3. april 2011 #4 Skrevet 3. april 2011 Vet foreldrene dine at du ikke har lagt deg enda? Ja, men de bryr seg ikke. Men det er noe idretsdag i morra uanset og det gidder jeg ikke være med på..
#Mj# Skrevet 4. april 2011 #5 Skrevet 4. april 2011 vel, førsteinntrykket du har på en arbeidsgiver kan jo være avgjørende for om du får jobb eller ikke, så et par norsktimer til hadde nok ikke skadet... og er du ikke glad for kunnskapen du får, som du ellers aldri ville ha fått? jeg synest hvertfall at det er veldig greit, så slipper jeg å gå rundt å føle meg dum i forhold til alle andre. 1
Larsern Skrevet 4. april 2011 #6 Skrevet 4. april 2011 hvorfor må mann gå på skole? jeg syns det er så sjedelig og unødvendig. kunne man ikke heller bare gått ret på utdanelsen da? ingen vits i å lære masse matte, engelsk og slikt piss når man ikke får bruk for det. har jo ikke akkurat planer om å bli advokat heller da. holder jo bare å ta en liten jobb, kanskje rydde på et lager eller noe så man får penger til litt fønn. åsså har man så lang skoledag åsså. hvorfor kunne vi ikke bejynt litt senere og sluttet tidligere så man kunne sove lenger? heldivis snart ferdig med ungdomsskolen så slipper jeg dette tullet. da skal det bli godt å sove.. Hehe. En praktisk vits.
AnonymBruker Skrevet 4. april 2011 #7 Skrevet 4. april 2011 Utifra rettskrivingen din kunne du trenge et par år til på skolebenken!
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå