AnonymBruker Skrevet 19. mars 2011 #1 Skrevet 19. mars 2011 Heisann. Søkefunksjonen her fungerer ikke for øyblikket så henvis gjerne til tidligere tråder på dette om dere har. 1. Er det noen som har erfaringer med å bruke epilator til intimbarbering? Bruker dere denne over hele området? Smerteterskel varierer jo fra person til person, men blir man mer 'robust' over tid, som ved voksing? Synes at voksing av bikinilinjen er vondt, så dette blir sikkert ikke noe mer behagelig... har også tenkt å prøve på kjønnsleppene, og tar imot alle tips med stor takk. (Blir sikkert et helvete, men for meg kommer det til å være verdt det.) Brasiliansk er ikke et alternativ forresten, det er rett og slett ikke tilgjengelig der jeg bor. Hvilket merke bruker dere, og tror dere at det har noe for seg å kjøpe en med 'kjøling'? 2. Har noen erfaringer med å barbere mønstre eller lignende? Regner med at epilator er vanskelig for dette formålet, slik at man må bruke høvel. Har noen lagd egne stensiler feks? På forhånd tusen takk for alle tips!
Gjest HunterLady Skrevet 19. mars 2011 #2 Skrevet 19. mars 2011 Jeg har ikke svar på alle dine spm, men kan si så mye som at du blir IKKE mer robust. Det gjør like vondt hver eneste gang! Men om du har høy smerteterskel, så er dette rene barnematen. Til mønster er det lurest å bruke høvel ja. Jeg har Philips epilator med kjøleelement. Har ingenting for seg. Merker ingen forskjell, så bruker uten kjøling.
AnonymBruker Skrevet 19. mars 2011 #3 Skrevet 19. mars 2011 Takk for svar HunterLady (digger avataren din ). Jeg har IKKE høy smerteterskel, så det blir nok en prøvelse dette her. Skal se etter epilator til uken, tror jeg går for en Braun i silk epil-serien deres, virker som mange er fornøyde og at de ofte scorer høyt på tester.
sebra Skrevet 19. mars 2011 #4 Skrevet 19. mars 2011 jeg tror ikke du burde kaste deg rett på intimepilering med en gang, tror det kan være lurt å teste det ett annet sted på kroppen først.
Gjest Applecore Skrevet 19. mars 2011 #5 Skrevet 19. mars 2011 Ta en paracet før epilering, det hjelper faktisk :gjeiper:
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå