Gå til innhold

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

noen som veit om en ansikstmaske ting som man kan sove med som hjelper for tørr hud??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Blir sikkert mange som svarer deg akkurat det samme som meg, så jeg vil være først! ;)Decleor hydra floral sover jeg med rett som det er. Den er super! Ikke får jeg mer kviser av den, og jeg som tåler lite reagerer ikke på den. Hender jeg bruker den under ansiktskrem også på dagtid, i stedet for serum. Det er sikkert ikke helt "kosher", men det fungerer for meg!

AnonymBruker
Skrevet

aha.. takk for tipset.. :) men får man kjøpt denne i en butikk i norge eller må jeg bestille fra denne siden du la link til??

Skrevet

Aqua Radiance Mask fra Linda Johansen.Ufattelig god maske.Bruk den hele døgnet om du vil,fordi den er fargeløs.

Skrevet

aha.. takk for tipset.. :) men får man kjøpt denne i en butikk i norge eller må jeg bestille fra denne siden du la link til??

Du får kjøpt den hos enkelte hudpleiere vil jeg tro. Men det er mye billigere å bestille fra der jeg har lagt link.

AnonymBruker
Skrevet

oki doki.. tusen takk for tipsene.. :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...