Gjest Anomym Skrevet 27. februar 2011 #1 Skrevet 27. februar 2011 Hei jeg er en jente på 13 år som fikk mensen for ca 1 år sida og har da siden det hatt normal rytme på ca 27-30 dager imellom men nå har jeg ikke hatt mensen for ca 6 uker sia snart og jeg begynner og bli redd .. Jeg har hatt lungebetennelse og halsbetennelse og dermed gått på pencilin imellom disse ukene . Jeg har kjereste ja men jeg har jo vert full påkledd hver eneste gang og jeg har ikke hatt sex eller noe sånn ! .. Hilsen en redd 13 års jente ..
Envy Skrevet 27. februar 2011 #2 Skrevet 27. februar 2011 Det er helt normalt at mensen kan bli forsinket, eller til og med hoppe over sykluser hvis kroppen din har vært utsatt for påkjenninger - og det har jo kroppen din vært nå, gjennom en periode med kraftig sykdom. Tror ikke du skal bekymre deg så mye over, den kommer nok tilbake. Drøyer det altfor lenge kan du jo evt. ta en prat med helsesøster på skolen din, eller nevne det for moren din!
Fluffe Skrevet 27. februar 2011 #3 Skrevet 27. februar 2011 Mista mensen i tre månder da jeg var 17 år jeg.
Gjest Meg Skrevet 27. februar 2011 #4 Skrevet 27. februar 2011 Det er helt normalt at mensen kan bli forsinket, eller til og med hoppe over sykluser hvis kroppen din har vært utsatt for påkjenninger - og det har jo kroppen din vært nå, gjennom en periode med kraftig sykdom. Tror ikke du skal bekymre deg så mye over, den kommer nok tilbake. Drøyer det altfor lenge kan du jo evt. ta en prat med helsesøster på skolen din, eller nevne det for moren din! Ok , tusentakk for svar
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå