Gjest Tipo Skrevet 10. februar 2011 #1 Skrevet 10. februar 2011 Er det noen jenter i Drammensområdet som ønsker å møtes i helgene og ta en kopp kaffe sammen? Jeg ønsker å møte nye mennesker men jeg bruker lang tid på å varme meg opp til nye vennskap, det er sikkert flere som meg der ute som gjerne vil men ikke får det til? Det er mange flotte steder i Drammen hvor man kan møtes og slappe av og snakke om stort og smått, jeg tenkte på fre-lørdag på koselige steder som Påfyll eller kanskje den kaffeen ved Fru Bruun. (er det noen som vet når den er åpen? Jeg har ikke vært der ennå.) Noen som vil være med?
Susieseys Skrevet 10. februar 2011 #2 Skrevet 10. februar 2011 For et koselig innlegg^^ Nå bor ikke jeg i Drammen men hadde jeg gjort det så kunne jeg komt til å si ja;) Håper du får svar:) Ikke glem at det er masse "skumle folk" der ute også, som kan komme til å svare på denne!
7v8 Skrevet 14. februar 2011 #3 Skrevet 14. februar 2011 Hei. Hvor gammel er du? Og hvilke interesser har du, annet enn kafeturer
Marimma Skrevet 14. februar 2011 #4 Skrevet 14. februar 2011 Kanskje det Født og oppvokst i Drammen, men jeg aner faktisk ikke hvor Fru Bruun er
Gjest Tipo Skrevet 14. februar 2011 #5 Skrevet 14. februar 2011 Fru Bruun er en kremmerbutikk som ligger like ved parkeringshuset til Torget Vest. De har en cafe men den er ikke åpen hver dag.
minienthe Skrevet 14. februar 2011 #7 Skrevet 14. februar 2011 Fru Bruun er en kremmerbutikk som ligger like ved parkeringshuset til Torget Vest. De har en cafe men den er ikke åpen hver dag. er det DER den ligger ja. har hørt om den men aldri fått surret meg dit.
calachi Skrevet 15. februar 2011 #8 Skrevet 15. februar 2011 Det hørtes koselig ut, blir gjerne med jeg : ) Gjerne litt lettere å bli kjent og varm i trøya når man er litt flere å' : ) Når tenkte du da Tipo? Jeg kan ikke denne helgen, men : )
Gjest Tipo Skrevet 15. februar 2011 #9 Skrevet 15. februar 2011 Jeg hadde ingen planer for når, håpet at det skulle bli et par stykker som ønsket å ta en hyggelig kopp kaffe og bli kjent en dag - resten kan vi vel bli enige om. Kan dere neste uke? Og er det noen andre forslag til møtested om den jeg snakker om er stengt i helgene?
SnikkSnakk Skrevet 17. februar 2011 #10 Skrevet 17. februar 2011 Hei, hei! Titter bare innom her Hvor gamle er dere? Er fra Drammen selv. Det hadde vært koselig å bli kjent
calachi Skrevet 24. februar 2011 #14 Skrevet 24. februar 2011 Virker jo som det er 4-5 stk som kunne tenke seg å være med nå, kanskje vi skulle prøvd å få til noe? : )Jeg kan plutselig i morgen (fredag 24.) jeg da, men regner med det er litt kort varsel for de fleste? Når kunne det passe for dere?
Moia Skrevet 25. februar 2011 #15 Skrevet 25. februar 2011 Det passer stort sett for meg i helgene på dagtid, eller jeg har iallefall stort sett muligheten til å flytte på eventuelle planer Ukedager varierer, men siden ts snakket om helger så tar jeg utgangspunkt i det
calachi Skrevet 28. februar 2011 #17 Skrevet 28. februar 2011 Litt opptatt på lørdager nå fremover, men en fredag kveld eller en søndag ettermiddag nå i mars hadde passet fint for min del Hva med nå førstkommende? 4. eller 6. De som har lyst å være med kunne jo kanskje meldt sin interresse så kan vi avtale møteplass og sånn via PM/personlige melding
SnikkSnakk Skrevet 2. mars 2011 #18 Skrevet 2. mars 2011 Høres veldig hyggelig ut! Men er bare 19 år da
Gjest Tipo Skrevet 11. mars 2011 #20 Skrevet 11. mars 2011 Er det noen som har lyst til å møtes for en kaffe i byen i morgen eller søndag?
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå