Siam Skrevet 25. oktober 2003 #1 Skrevet 25. oktober 2003 Er det noen som vet om det finnes reiselivsstudier som nett/brevkurs? Kjæresten min og jeg skal kanskje flytte til London, og jeg kunne godt tenke meg å bruke tiden der til å studere. Er det noen som kjenner til mulighetene for/har erfaringer med å studere reiseliv på et universitet i London? Jeg har en cand.mag-grad.
Pip Skrevet 25. oktober 2003 #2 Skrevet 25. oktober 2003 Kvifor vil du ta det som brevkurs? Er jo sikkert mykje meir lærerikt å fylgje eit engelsk reiselivsstudium!? (Og ser bra ut på CV-en, ja!)
Siam Skrevet 26. oktober 2003 Forfatter #3 Skrevet 26. oktober 2003 Jo, jeg går gjerne på universitetet i London. Er det noen som vet hvilke universitet som har reiselivsstudier?
Pip Skrevet 26. oktober 2003 #4 Skrevet 26. oktober 2003 Veit ikkje så mykje om det - veit berre at det finst særs mange universitet i London! Vil tru du kan få god hjelp og vegleiing hjå ANSA. Lukke til!
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå