twelve Skrevet 1. februar 2011 #1 Skrevet 1. februar 2011 Tenkte å lage ratatouille til kveldsmat... men blir en stor porsjon med tanke på at det bare blir keg som spiser den... Går det ann å oppbevare den i kjøleskap ett par dager? noen som vet? :S
dobby Skrevet 1. februar 2011 #2 Skrevet 1. februar 2011 Ikkje noko problem! Ypperleg til lunsj, middag eller kvelds.
twelve Skrevet 1. februar 2011 Forfatter #3 Skrevet 1. februar 2011 Ikkje noko problem! Ypperleg til lunsj, middag eller kvelds. takk for svar!! da blir det stor porsjon ;p
Gjest fersk lærer Skrevet 11. februar 2011 #4 Skrevet 11. februar 2011 Kan oppbevares i kjøleskapet i hvert fall i 3 dager.
Tears.of.the.Sun Skrevet 11. februar 2011 #5 Skrevet 11. februar 2011 Jeg ville nok spist Ratatouille til to dager etter at den er laget, hvis den er oppbevart i et kaldt kjøleskap Ratatouille er veldig godt som tilbehør til fisk, biff og alt mulig annet så det er en flott rett å ha liggende i kjøleskapet.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå