AnonymBruker Skrevet 24. januar 2011 #1 Skrevet 24. januar 2011 Hei! Jeg er ei jente som jo har litt utflod i løpet av dagen.. Dette er vel normalt? Utfloden synes jo i trusa, som en hvit/gul stripe. Er dette normalt eller unormalt? Er det slik at alle bruker truseinnlegg, eller er det normalt å ha litt i trusa, som jo går bort i vask..?
Avalon Skrevet 24. januar 2011 #2 Skrevet 24. januar 2011 Hei! Jeg er ei jente som jo har litt utflod i løpet av dagen.. Dette er vel normalt? Utfloden synes jo i trusa, som en hvit/gul stripe. Er dette normalt eller unormalt? Er det slik at alle bruker truseinnlegg, eller er det normalt å ha litt i trusa, som jo går bort i vask..? Det er helt normalt så lenge lukt og utseende ikke endrer seg. Har du mye utflod kan det være lurt å bruke truseinnlegg, er det lite trenger du ikke bruke det.
AnonymBruker Skrevet 25. januar 2011 #3 Skrevet 25. januar 2011 Utflod er helt normalt i forskjellige mengder og utseende. Den forandrer seg gjennom syklusen fra nesten tørr til kremete og til slimete. Fargen er som regel gulhvit. Men om den blir klumpete, grågrønn eller begynner å lukte, da bør du tenke på lege.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå