Oliwia Skrevet 22. januar 2011 #1 Skrevet 22. januar 2011 Husker du hva din var ? Jeg tror min første minnet var at da jeg var rundt 4 år gammel, mora mi ga meg en dukke som gave (kan ikke huske om det var min bursdag) og spurte meg "hva skal hun hete nå ? hvilket navn tror du passer bedre for henne ?"...og jeg kunne ikke svare ! Jeg hadde plutselig mistet min hele fantasi, bare stod der og beundret dukken og følte meg sjenert ! Jeg trodde at dukken skulle bli sint på meg på grunn at jeg ikke kunne tenke på det riktige navnet for henne !
AnonymBruker Skrevet 22. januar 2011 #2 Skrevet 22. januar 2011 når jeg var 3, gikk ut av leiligheten å ned til bestefar i leiligheten under, eller turte ikke gå inn for jeg skjønte at han hadde skat fra til mamma, så jeg sto uten for å kikka på betefar..hehehe...
Gjest Consensio Skrevet 22. januar 2011 #3 Skrevet 22. januar 2011 Mitt første minne var når jeg var ca 1,5 år.
sofie777 Skrevet 22. januar 2011 #4 Skrevet 22. januar 2011 Mitt første minne er at jeg står på en kiste som jeg alltid sto på når vi skulle skifte bleie og sa til min mor at jeg ikke ville bruke bleie lenger. (Min mor husker det ikke...) Men mitt første "offentlige" minne (ting som var i nyhetene) var Aleksander Kielland-ulykken. Husker bildene som gikk om og om igjen på vår eneste kanal da jeg var 4 år.
Gjest Raindrops Skrevet 22. januar 2011 #5 Skrevet 22. januar 2011 Jeg var to år gammel, i konfirmasjonen til fetteren min. Jeg husker at vi satt langt oppe ved taket i kirken, og så ned på sermonien. Det bildet som har festet seg er de hvite "kjolene" de bruker, for jeg så dem som hvite dotter, med sorte dotter (håret deres) i midten, og det syntes jeg var rart Åsså husker jeg den kvelden, fordi det var tordenvær og mormor var redd for det og jeg prøvde å trøste henne med at det ikke var farlig
AnonymBruker Skrevet 22. januar 2011 #6 Skrevet 22. januar 2011 Det første minnet jeg har, er fra en gang jeg lå i barnevvogna, og at det sto noen voksne der ute og tittet ned på meg. Jeg kan ikke ha vært mer enn noen mnd gammel, siden jeg lå i en liggevogn. Kanskje mellom seks og ni mnd gammel. Jeg husker også enkelte ting fra jeg var ca ett til halvannet år også. Jeg husker nok uvanlig langt tilbake i tid, tror jeg:)
Gjest Valiant Skrevet 22. januar 2011 #7 Skrevet 22. januar 2011 Jeg husker en hvit man i frak som tok meg i mot. Etter at jeg presset meg nedover for og komme meg ut av livmora.
Gjest Caylee Skrevet 22. januar 2011 #8 Skrevet 22. januar 2011 Det første jeg husker var da jeg var 2 år og var hos dagmamma. Et annet barn hun også var dagmamma til var litt yngre enn meg så en gang da vi gikk på tur i skogen så så jeg opp på barnevogna og var så sur for at jeg måtte gå men ikke han. Jeg husker det som om det var i går, dagmamman trilte vogna og holdt meg i hånda, hun hadde dattra si på motsatt side som var stor og det gutten jeg var misunnerlig på i vogna..
Hinata Skrevet 22. januar 2011 #9 Skrevet 22. januar 2011 Jeg husker at foreldrene mine tok med hunden for å avlive den. Tror jeg var 2 eller 3
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå