AnonymBruker Skrevet 6. januar 2011 #1 Skrevet 6. januar 2011 Er det normalt å dele utgiftene på prevansjon? Eller er det mest vanlig at jenta står for denne kostnaden helt alene?
superduper Skrevet 6. januar 2011 #2 Skrevet 6. januar 2011 Nå vet ikke jeg hva andre gjør, men jeg betaler det selv Sååå dyrt er det ikke :gjeiper:
Gjest Consensio Skrevet 6. januar 2011 #3 Skrevet 6. januar 2011 Tror ikke jeg hadde giddi å krevd noen usle kroner fra partneren bare for at ting skal være såkalt riktige. Nå har vi bodd sammen i mange år da, jeg betaler hver gang... ca en tusenlapp hvert 4-5 år (bruker spiral)
Gjest Iah Skrevet 6. januar 2011 #4 Skrevet 6. januar 2011 Her i huset er det en del av fellesutgiftene. Det er for meg en selvfølge.
Gjest Lollo Lolsen Skrevet 6. januar 2011 #5 Skrevet 6. januar 2011 Vi deler utgiftene. Jeg syntes det var irriterende at det alltid var jeg som måtte gå til legen, gå på apoteket og i tillegg betale for herligheten når vi begge fikk pule Ikke det at det er så skrekkelig dyrt, men vi ble nå enige om å gjøre det sånn etterhvert...
Fanta Exotic Skrevet 6. januar 2011 #6 Skrevet 6. januar 2011 sambo og jeg betaler p-ring annenhver gang =)
Fluffe Skrevet 6. januar 2011 #7 Skrevet 6. januar 2011 ja...jeg tyner 50 kr ut av han hver tredje månde. Hehe. Neida. Har felles økonomi vi.
teeny91 Skrevet 6. januar 2011 #8 Skrevet 6. januar 2011 Jeg pleier å kjøpe det selv, er ikke så dyrt Men har hendt at jeg må få av min kjære viss jeg ikke har nok
AnonymBruker Skrevet 6. januar 2011 #9 Skrevet 6. januar 2011 Spurte nemlig samboer om hjelp til å betale spiralen. Den koster jo litt. Men da ble han sur
FoxyFish Skrevet 6. januar 2011 #10 Skrevet 6. januar 2011 Jeg kjøper p-piller. Han kjøper spylevæske. Vi nyter godt av det begge to, og fører ikke regnskap. 1
Gjest Consensio Skrevet 6. januar 2011 #11 Skrevet 6. januar 2011 Spurte nemlig samboer om hjelp til å betale spiralen. Den koster jo litt. Men da ble han sur Den koster ikke mye når man trekker det ut over de årene man har den. Jeg betaler jo rundt en tusenlapp hvert 4-5 år som jeg nevnte tidligere...jeg vil ikke akkurat kalle det for dyrt..
AnonymBruker Skrevet 6. januar 2011 #12 Skrevet 6. januar 2011 Spurte nemlig samboer om hjelp til å betale spiralen. Den koster jo litt. Men da ble han sur Hæ?! Prevensjon er felles ansvar!
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå