AnonymBruker Skrevet 6. januar 2011 #2 Skrevet 6. januar 2011 Nei, med mindre det er så mye puss at du nesten spiser på puppene og huden strekkes.
Gjest HunterLady Skrevet 6. januar 2011 #4 Skrevet 6. januar 2011 Nei. Men de bh'ene som støtter best er uten tvil sports-bh'er.
Mann-87 Skrevet 6. januar 2011 #5 Skrevet 6. januar 2011 En lege uttalte en gang at å begynne for tidlig med bh kan gi hengepupper. Når puppene får støtte helt fra begynnelsen av vil ikke det elastiske vevet utvikle seg fullt, og puppene kan da enda opp med å henge. Hvor vidt dette faktisk er tilfelle skal jeg ikke si. Tror det ligger litt i gener også. Har sett damer i 30-årene med struttepupper og ungjenter med hengepupper.
Gjest SnakeOil Skrevet 6. januar 2011 #6 Skrevet 6. januar 2011 (endret) Tvilsomt, men litt heng i puppa er da uansett bare sexy synes nå jeg :rødme: Endret 6. januar 2011 av SnakeOil 2
Gjest Raina Skrevet 6. januar 2011 #7 Skrevet 6. januar 2011 Nei, med mindre det er så mye puss at du nesten spiser på puppene og huden strekkes. Puss ja, farlege greier det.
Mann-87 Skrevet 6. januar 2011 #8 Skrevet 6. januar 2011 Tvilsomt, men litt heng i puppa er da uansett bare sexy synes nå jeg :rødme: Var det til mitt innlegg? Øynene mine lyger ikke.
Gjest SnakeOil Skrevet 6. januar 2011 #9 Skrevet 6. januar 2011 Var det til mitt innlegg? Øynene mine lyger ikke. Hmm, nei, til TS..
Gjest smexi hellcat Skrevet 7. januar 2011 #10 Skrevet 7. januar 2011 får man hengepupper av push up bh? Har hørt mye om det, men er usikker for å være helt ærlig. Tror ikke det er helst sant, men hvis du sover med push up bh eller.. Bh i det hele tatt, hver natt... Så tror jeg kanskje du kommer til å legge merke til litt henging ja.. - xx C.
Gjest Naenia Skrevet 8. januar 2011 #11 Skrevet 8. januar 2011 Jeg trodde det viktigste for å unngå hengepupper var å sørge for å trene brystmusklene litt?
Djungelvrål Skrevet 8. januar 2011 #12 Skrevet 8. januar 2011 Musklene er bak fett og melkekjertler så det vil ikke hjelpe å trene brystmusklene i det hele tatt.
Gjest wahaj Skrevet 8. januar 2011 #13 Skrevet 8. januar 2011 Røyking hjelper på god vei for å få hengepupper.
AnonymBruker Skrevet 8. januar 2011 #14 Skrevet 8. januar 2011 Man får hengepupper pga hudvevet blir strekt. Vevet er veldig tynt og sensitivt så det strekker seg fort. Ved å bruke bh/push up bh så strekkes jo ikke vevet så mye, kan ikke skjønne at det er negativt, men det virker heller ikke mot å få hengepupper. Graviditet, slanking og alder er gode måter å få hengepupper på. Men det er jo ikke alle som får det heller.
AnonymBruker Skrevet 17. februar 2012 #15 Skrevet 17. februar 2012 Hengepupper har nok mye med gener å gjøre. Jeg har hatt hengepupper siden jeg var tenåring, det samme har alle damene på morssida i slekta hatt. Store og tunge bryster har jo selvsagt også større risiko for å henge enn små og lette.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå