AnonymBruker Skrevet 22. desember 2010 #1 Skrevet 22. desember 2010 Merker jo det nærmer seg jul og alle blir borte.Mye færretråder som blir startet og færre folk som diskuterer.Jeg er ensom uten familie og synes at det er så trist håper vi ensomme kan holde sammen på kg.Flere som har det som meg nå?
Gjest Blondie65 Skrevet 22. desember 2010 #2 Skrevet 22. desember 2010 Hei på deg! Bortsett fra selve julaften som jeg feier med familie så er jeg hjemme hele julen. Så jeg blir nå her i alle fall og jeg blir hengende her på KG også. Vær du trygg! Ha en fin jul!
katt1 Skrevet 22. desember 2010 #3 Skrevet 22. desember 2010 Jeg er ikke alene i julen men kommer allikevel til og henge litt her inne. Jeg er ny her inne så jeg har litt og bli kjent med kjenner jeg. Dumt du er anonym da,ikke lett og kjenne deg igjen da. 1
Gjest Lebewesen93 Skrevet 22. desember 2010 #4 Skrevet 22. desember 2010 Jeg er her ! * trommevirvel* høhø, neida. Er nok ingen trøst det, men Bedre enn ingen, da
AnonymBruker Skrevet 22. desember 2010 #5 Skrevet 22. desember 2010 Ts her koselig at noen blir her:)
Gjest Lebewesen93 Skrevet 22. desember 2010 #6 Skrevet 22. desember 2010 Jepp. I morgen er det lillejulaften, har ingen julestemning jeg
AnonymBruker Skrevet 22. desember 2010 #7 Skrevet 22. desember 2010 Ts igjen jeg har det litt.Kommer nok til å se mye julefilmer det liker jeg utrolig godt.
Gjest Lebewesen93 Skrevet 22. desember 2010 #8 Skrevet 22. desember 2010 Det er jo koselig Skal nok se noen filmer i morgen selv.
epione Skrevet 23. desember 2010 #9 Skrevet 23. desember 2010 til TS! Folk har mye å ordne nå før jul, siste innspurt av alt. Samtidig er det nok mange i din situasjon, mange som rett og slett ikke feirer jul osv, så her blir nok ikke tomt for mennesker, tråder og svar! Sikker på hele internett er fult av mennesker, også på julaften!
Kamikatze Skrevet 23. desember 2010 #10 Skrevet 23. desember 2010 (endret) Er ikke jul. Må først gjøre oss ferdige med adventsstresset. Ensom? Nei. Men jeg feirer jula for meg selv, og nyter hvert minutts ro og stillhet. Når julekvelda kommer, kommer sikkert KG opp på skjermen. Inntil da? Stress, stress og enda litt stress. Edit: Avverget angrep fra rettskrivningsmafiaen... Endret 23. desember 2010 av Kamikatze
Wonders Skrevet 23. desember 2010 #11 Skrevet 23. desember 2010 jeg er her...men jeg liker meg best på ordleker. Ingen å skrive med er kjett. Spes når det er så mye tid å fylle... Julen feirer jeg i ro og mak m muslimsk samboer :rødme: Jeg er hedmarking har har mange tradisjoner i jula, og han synes det er greit å gire litt ned i år, jeg er enig. For stress med familien min som maser å skal ha skal ha ska ha har jeg lagt på hylla. Jeg skal bruke julen til å reflektere å tenke på andre, høres bad ut, men jeg mener det. Alt trenger ikke handle om meg. 1
leirbål Skrevet 23. desember 2010 #12 Skrevet 23. desember 2010 Wonders; helt utenom temaet, men det er en fantastisk morsom sang du har laget. Jeg lo veldig godt av den.
CafeLatte Skrevet 23. desember 2010 #13 Skrevet 23. desember 2010 Wonders; helt utenom temaet, men det er en fantastisk morsom sang du har laget. Jeg lo veldig godt av den. Hahahahah det var dagens:))))
Aurora M. Skrevet 23. desember 2010 #14 Skrevet 23. desember 2010 Er ikke jul. Må først gjøre oss ferdige med adventsstresset. Ensom? Nei. Men jeg feirer jula for meg selv, og nyter hvert minutts ro og stillhet. Når julekvelda kommer, kommer sikkert KG opp på skjermen. Inntil da? Stress, stress og enda litt stress. Edit: Avverget angrep fra rettskrivningsmafiaen... Heldig du er da. Her har ventilasjonsanlegget klikka over hodet på meg, så jeg lever med en INFERNALSK hylelyd i alle rom (bor på toppen i blokka)! Og ikke får noen gjort noe med det før til neste år. Fredelig jul i vente... Det er igrunnen litt typisk meg at noe skal skjære seg liiike før jula setter inn. Kommer til å sitte på KG med hørselvern på (og tinnitusen min innestengt inni der). Så fikk jeg klagt litt jeg og!
Hoppetaujenta Skrevet 23. desember 2010 #15 Skrevet 23. desember 2010 Jeg er også her. Klart at vi kan snakke litt alle vi som kommer til å være her, og det er mange tråder som en ikke har lest eller svart i, så vi kan gjøre en innsats der også. Kanskje også svare på ting og i tråder som en ellers ikke er innom? Tror det blir en fin kveld jeg.
Sunniva81 Skrevet 24. desember 2010 #17 Skrevet 24. desember 2010 Bortsett fra i kveld og litt i morgen,kommer jeg til å være her like mye som før Vanskelig å holde seg unna,selv i jula. Noen selskaper blir det vel i romjula,men ellers skal jeg bare slappe av og nyte ferien...og kg
Hoppetaujenta Skrevet 24. desember 2010 #18 Skrevet 24. desember 2010 Men det er stille her inne akkurat nå i alle fall...nesten ikke aktive i det hele tatt.
Gjest Sobril Skrevet 24. desember 2010 #19 Skrevet 24. desember 2010 Er her jeg også. Jentungen er sammen med faren sin og hans familie. Jeg er hos min (sovende) far. Lillesøs og jeg surfer fra hver vår pc. Radio'n står på, fyr i peisen, bikkja sover. Ganske kos - men KG slipper ikke unna uansett
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå