telyset Skrevet 19. desember 2010 #1 Skrevet 19. desember 2010 Hver gang jeg skal på treningssenteret gruer jeg meg. Ja - virkelig GRUER meg. jeg blir rød i ansiktet når jeg trener, kroppen min ser ikke ut til å ha trent for mye, kondisen er på bunn, noe som gjør at jeg tenker at alle andre tenker: Hva faen gjør hun her..? Er det bare noe jeg selv innbiller meg? jeg tenker jo ikke noe over de andre som er der, bortsett fra "hun er i mye bedre form enn meg" eller "oi, han var hot". Forresten, noen som vet om en foundation som ikke går vekk under trening, og skåner rødheten når jeg trener?
Fanteria Skrevet 19. desember 2010 #2 Skrevet 19. desember 2010 Jeg har det på samme måte som deg. Rød som en tomat etter 5 min, kondisjon som en potetsekk og ja... Men. Jeg gir f***. Jeg er der som alle andre. For å trene. Ha i bakhodet at man er der for å trene, gjøre kroppen en tjeneste. Og de fleste er jo der på samme grunnlag som deg. Jeg vet ikke om rødheten går vekk. Det hadde ikke gjort noe for å si det sånn Men husk at når du ser deg i speilet etter trening, så finnes det en annen som er like rød som deg. Nemlig meg!
telyset Skrevet 19. desember 2010 Forfatter #3 Skrevet 19. desember 2010 Hehe, skal tenke på deg nestegang jeg trener
Athene Skrevet 19. desember 2010 #4 Skrevet 19. desember 2010 Jeg er gjerne på treningssenter 4-5 ganger i uka nå når det er så kaldt ute. Jeg er blant de som står på tredemølla i en times tid Og jeg skal love deg to ting; - Jeg tenker aldri over hvem som kommer inn døra og hva de gjør der. De eneste gangene jeg ler litt inni meg er tidlig i januar, men det er ikke av den enkelte, heller det totale antallet utrente og treningssenter-uerfarne mennesker som befolker treningssenteret mitt 2-3 uker på nyåret. - Jeg blir knall rød i ansiktet. Selv om jeg er godt trent blir jeg akkurat like rød som de som er på en tredemølle for første gang. Jeg bryr meg ikke, og kan aldri huske på å ha reagert på andre som er røde og svette heller.
Gjest itlepy Skrevet 19. desember 2010 #5 Skrevet 19. desember 2010 du er ikke alene om bli rød i ansiktet. men la meg få si det jeg ser når jeg jobber i butikken. og treningssenteret er i kjellerlokalene. folk trener. å så opp å handler. er mange som kommer opp, svette, å veeldi røde i fjeset. så ikke tenk på det...
Inx Skrevet 19. desember 2010 #6 Skrevet 19. desember 2010 Hva? Ser det ut som om du trener når du trener? Det gåkke ann! 1
Rødtoppen86 Skrevet 19. desember 2010 #7 Skrevet 19. desember 2010 Not to worry... Her er atter et medlem av rød-i-ansiktetgruppen. Spiller ingen trille hvor god form jeg har, rødheten kommer uansett den, og jeg bryr meg ikke, selv om det skulle se enn så rart ut. Legger ikke merke til så mye på treningssenteret av de som er der for å trene, MEN jeg legger merke til de som har ti lag med sminke på seg og er redde for å bli svett. De som bare henger på treningsmaskinene og egentlig ikke gjør noe. Tren og ikke tenk på alle andre rundt deg
Gjest Kevlarsjäl Skrevet 19. desember 2010 #8 Skrevet 19. desember 2010 Jeg tenker faktisk over de andre på treningssenteret. Jeg studerer dem i smug. Men jeg har gjort meg en del observasjoner: 1) Alle kikker på hverandre på treningsstudioet, men bare i øyekroken. Det er jo ikke høflig å stirre. 2) Jeg reagerer utelukkende positivt når jeg ser en person med litt for me på kroppen og alt for dårlig kondisjon som er på treningssenteret! Da tenker jeg "oi, så dårlig kondis hadde jeg også, og se hvor jeg er nå! Så bra å se at andre også tar tak i problemene sine!" 3) Jeg glemmer alle jeg har sett i løpet av de tre minuttene det tar å forlate treningsstudioet.
Lykkelitenen Skrevet 19. desember 2010 #9 Skrevet 19. desember 2010 Ta det med ro, ingen ser det Det man legger merke til på treningssentrene er de som ikke trener men bare henger det og de som ikke trener rett (type spinke gutter som går bort til vektene, uten oppvarming og slenger den litt hit og dit i ca 12 minutter før de går). Så lenge du faktisk trener og står på legger man ikke merke til deg. Og skulle noe la blikket hvile er det nettopp fordi de ser at her er den en som virkelig gir det hun har.
Gjest mann Skrevet 19. desember 2010 #10 Skrevet 19. desember 2010 Hver gang jeg skal på treningssenteret gruer jeg meg. Ja - virkelig GRUER meg. jeg blir rød i ansiktet når jeg trener, kroppen min ser ikke ut til å ha trent for mye, kondisen er på bunn, noe som gjør at jeg tenker at alle andre tenker: Hva faen gjør hun her..? Er det bare noe jeg selv innbiller meg? jeg tenker jo ikke noe over de andre som er der, bortsett fra "hun er i mye bedre form enn meg" eller "oi, han var hot". Forresten, noen som vet om en foundation som ikke går vekk under trening, og skåner rødheten når jeg trener? Ja, det er nok bare noe du selv inbiller deg. Mamge blir røde i ansiktet når de trener, meg selv inkludert. Skulle noen se på deg og tenke not så er det nok heller: jøss hun der tar seg skikkelig på tak, det var ikke dårlig.
telyset Skrevet 22. desember 2010 Forfatter #11 Skrevet 22. desember 2010 Takk for all tilbakemelding, dette skal jeg virkelig tenke på neste gang jeg er på treningsstudio!!
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå