Nutte Skrevet 7. oktober 2010 #1 Skrevet 7. oktober 2010 For 1 år siden var jeg igjennom en operasjon på sykehuset og måtte ha på meg en slik antitrombosestrømpe (sykehusstrømpe). Jeg sliter en god del med muskel og leddsmerter og den strømpa hjalp meg mye mot det. Jeg vet de selger kompresjonsstrømper på apoteket, men den er annerledes og hjalp ikke så mye. Jeg ønsker en slik som går opp på låret. Jeg lurer på om noen vet om det går an å kjøpe denne noen plass og hva den koster.
AnonymBruker Skrevet 7. oktober 2010 #2 Skrevet 7. oktober 2010 Har du sjekket en spesialbutikk for "sykeprodukter".
adelene Skrevet 7. oktober 2010 #3 Skrevet 7. oktober 2010 http://www.medicus-plesner.no/default.asp?V_ITEM_ID=574
SmallTalk Skrevet 7. oktober 2010 #4 Skrevet 7. oktober 2010 Jeg vil tippe at du finner dette hos en bandasjist.
Nutte Skrevet 7. oktober 2010 Forfatter #5 Skrevet 7. oktober 2010 Jeg vil tippe at du finner dette hos en bandasjist. Jeg har vært hos en bandasjist og der hadde de kompresjonsstrømpe, men ikke slik de har på sykehuset. Jeg likte ikke stoffet i disse strømpene de hadde.
Nutte Skrevet 7. oktober 2010 Forfatter #6 Skrevet 7. oktober 2010 Har du sjekket en spesialbutikk for "sykeprodukter". Jeg har vært hos 2 slike butikker og de hadde ikke den jeg ønsker meg, meg jeg skal sjekke en butikk når jeg skal en tur til Trondheim.
Nutte Skrevet 7. oktober 2010 Forfatter #7 Skrevet 7. oktober 2010 http://www.medicus-plesner.no/default.asp?V_ITEM_ID=574 Takk. Denne siden skal jeg sjekke.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå