Gå til innhold

Middagstråd - alle typer.


Rachel

Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Skulle egentlig ha fiskekaker, potet, raspet gulrot og litt rømme, men fant ut jeg ikke hadde hverken potet eller rømme da jeg kom hjem. Da ble det litt overkill på kaninfor-fronten:P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Ikke handlet på en stund, plutselig middagsgjester som viste seg å være vegetarianere. Da ble det pasta, en slags tomatgryte/saus med sellerirot, vårløk, kidneybønner, tørkede traktkantareller og hvitløk. Og av alle ting, dampet brokkoli ved siden av.

:ler:

Improvisasjon er en god ting.

  • Liker 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Annonse

Toro stroganoffgryte med ris. Hele huset er influensasjukt og ingen gidder å dra på butikken.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

AnonymBruker

Black-eyed peas gryte med tomater. Brødpudding til dessert.

Anonym poster: f3eb201cb275084436cad029dfd4ea82

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Annonse

Annonse

Takeawaypizza..... størstejenta skal feire bursdagen sin med venninner, så da ble det ønske om det. Gidder ikke lage noe ekstra, så regner med at mannen, lillesøster og meg knabber oss noen stykker:)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Rester av en kjøttgryte, kokte poteter og gulrøtter , kokt egg( var litt for lite gryte rester for to..) . Så skikkelig restefest :) hjemmelaget youghurtis til dessert.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Røde pølser i brød, med salat til. Og popcorn til kos etterpå. Treåringen fikk velge middag i dag ;)

  • Liker 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...