AnonymBruker Skrevet 24. september 2010 #1 Skrevet 24. september 2010 Jeg er en av de personene som gikk ned i vekt etter svangerskapet, med deretter gikk opp etter bare ett halvt år. Nå er jeg over den vekten jeg hadde når jeg gikk høygravid. Min vekt er nå 106 kg, og høyde er 1.67 Jeg veide 112 kg, og jeg har motivasjon til å trene for å gå ned i vekt, men jeg kunne trengt noen tips/råd til hvor jeg kan finne sunne oppskrifter, fordi det er det jeg sliter med. Hva kan jeg spise, og ikke. Selvfølgelig ikke godteri, men sunn middag, frokost i en hverdag. Hva spiste/spiser dere når dere slanker dere? Setter stor pris på svar!
AnonymBruker Skrevet 24. september 2010 #2 Skrevet 24. september 2010 Spiser mye knekkebrød med kylling/kalkunskinke, Som regel fisk eller kylling til middag, alltid med salat eller andre grønnsaker, bønner etc. Spiser ikke etter klokka 19.30 om kveldene. Spiser med måte, slutter når jeg føler meg komfortabel mett, og MÅ ikke spise opp alt hvis jeg er mett. Spiser alltid før jeg blir sulten, slik at jeg ikke får lyst på noe søtt. Planlegger maten jeg tar med meg på universitetet, lager niste slik at jeg ikke skal kjøpe dritt i kantina osv. Tar meg 1-2 glass vin på lørdagskvelden, og en bit sjokolade, det holder faktisk for meg.
Gjest Gjest Skrevet 25. september 2010 #3 Skrevet 25. september 2010 Mesteparten som er overvektige har hormom ubalanse. Nytter ikke å slanke seg ,du går opp igjen likevell. Skjekk progesteron hormonet ditt. Det er sikker lavt,og begynn med Naturligt bioidentisk progesteronkrem.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå