AnonymBruker Skrevet 22. september 2010 #1 Skrevet 22. september 2010 Som overskriften sier. Jeg spør alle dere som faktisk HAR silikon/utført brystforstørrelse, har dere noen gang angret i ettertid? Er dere fornøyde med brystene? Var det verdt det? Hadde du gjort det igjen? Fikk du det dekket eller betalte selv? Jeg har selv utført en brystforstørrelse med silikon, og kunne ikke vært mer fornøyd Skulle gjerne ha gjort det tidligere!
AnonymBruker Skrevet 28. september 2010 #2 Skrevet 28. september 2010 Som overskriften sier. Jeg spør alle dere som faktisk HAR silikon/utført brystforstørrelse, har dere noen gang angret i ettertid? Er dere fornøyde med brystene? Var det verdt det? Hadde du gjort det igjen? Fikk du det dekket eller betalte selv? Jeg har selv utført en brystforstørrelse med silikon, og kunne ikke vært mer fornøyd Skulle gjerne ha gjort det tidligere! Jeg har aldri angret et sekund på at jeg valgte å gjøre det, nei Det er allerede fem år siden.
smalls Skrevet 28. september 2010 #3 Skrevet 28. september 2010 Jeg tok silikon for litt over et år siden. Angrer ikke et sekund!! For å si det sånn, jeg ville ikke gått tilbake til mine gammle pupper selv om jeg fikk betalt for det.
AnonymBruker Skrevet 28. september 2010 #4 Skrevet 28. september 2010 http://www.youtube.com/watch?v=z4nfnEZFDoo hihi
Rødtoppen86 Skrevet 28. september 2010 #5 Skrevet 28. september 2010 Har hatt silikon i snart to år og har ikke angret, hadde glatt gjort det igjen. Jeg betalte selv og er fornøyd med det. Brukte god tid på å bestemme meg og spare opp penger.
AnonymBruker Skrevet 28. september 2010 #6 Skrevet 28. september 2010 tok silikon for bare 4 mnd siden. Jeg angrer overhodet ikke. sparte til det selv og syns det var verdt hver krone..
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå