AnonymBruker Skrevet 29. august 2010 #1 Skrevet 29. august 2010 Hvor ofte gir dere blowjobs og hvor ofte blir dere slikket?
Gjest sardintroll Skrevet 11. september 2010 #2 Skrevet 11. september 2010 Et par ganger i uka, som regel i helgen.
AnonymBruker Skrevet 11. september 2010 #3 Skrevet 11. september 2010 gir han blowjob en gang uken/hver 14dag tenker jeg, jeg blir slikket ca like ofte. Men vi gjør ikke det samtidig/ i samme session som regel, det er litt spredd utover i måneden.
AnonymBruker Skrevet 11. september 2010 #4 Skrevet 11. september 2010 Hvor ofte gir dere blowjobs og hvor ofte blir dere slikket? Aldri, det er så slitsomt og kjedelig. Ønsker heller ikke at han "slikker" meg: det er bare udelikat og trist at folks munn skal ned der man tisser og bæsjer.
Gjest Raindrops Skrevet 11. september 2010 #5 Skrevet 11. september 2010 Hver gang vi har sex, han gjengjelder også tjenesten hver gang:)
HelenaR Skrevet 11. september 2010 #6 Skrevet 11. september 2010 Stort sett hver gang vi har sex, dvs hver gang vi møtes.. Gjensidig oralsex er med i "standardsexen" vår.
AnonymBruker Skrevet 11. september 2010 #7 Skrevet 11. september 2010 En hel BJ gir jeg stort sett noen ganger i uken når jeg har mensen. Ellers er slikk og sug et naturlig og nødvendig innslag hver gang vi har sex (minst annenhver dag), fordi vi begge elsker å både gi og få. Det varierer veldig om jeg suger han som avslutning og svelger, eller om han spruter inni meg. Det er ikke så ofte jeg gir en BJ uten noe mer, for jeg blir så sinnsvakt kåt av å suge. Derfor blir det som oftest "full pakke" av det. Det har imidlertid hendt at jeg har gitt han en BJ sånn helt plutselig (foran TVen eller på terassen), men da har jeg blitt så kåt at han senere må til pers med full pakke, selv om det ikke ble full pakke der og da. Hmm... nå fikk jeg jammen en idé til i kveld
Gjest Airi Chikako Skrevet 11. september 2010 #8 Skrevet 11. september 2010 For ofte, han synes ikke det er noe spennende lenger. Så nå blir det lenge til neste gang.
AnonymBruker Skrevet 11. september 2010 #9 Skrevet 11. september 2010 Ca 2-3 ganger og når jeg har mensen
Gjest Blubberella Skrevet 11. september 2010 #10 Skrevet 11. september 2010 Jeg suger ham med ujevne mellomrom Ofte nok til at han ikke synes det blir for sjeldent, men sjeldent nok til at det ikke blir en forutsigbar og kjedelig rutine. Han slikker meg en sjelden gang, men hadde jeg tent mer på det hadde han nok gjort det oftere. Jeg liker bedre å bli fingret. Vi har i grunnen ikke noe fast program for sex, så det varierer hva vi gjør og hvor ofte.
Gjest susi Skrevet 11. september 2010 #11 Skrevet 11. september 2010 Daglig,- jeg elsker å suge ham Han er "sprek", så vi har sex 2-3 ganger om dagen, så jeg får mitt også
Gjest Anjelika Skrevet 11. september 2010 #12 Skrevet 11. september 2010 Stort sett hver gang vi har sex, dvs hver gang vi møtes.. Gjensidig oralsex er med i "standardsexen" vår. Samme her. Vi gir også hverandre oralsex uten samleie etterpå ganske ofte, vi er i nyforelska-fasen og har hendene på hverandre hele tiden. Noen ganger er vi for slitne for full pakke og ligger bare og stimulerer hverandre til orgasme på diverse måter. Vi får aldri sett ferdig en hel film.
AnonymBruker Skrevet 11. september 2010 #14 Skrevet 11. september 2010 Så ofte som mulig! Hver dag og gjerne flere ganger om dagen noen dager Jeg elsker å suge han og han elsker å bli sugd. Men jeg blir ikke slikket så ofte, men det er slik jeg vil ha det
AnonymBruker Skrevet 11. september 2010 #15 Skrevet 11. september 2010 Kunne gjort det hver dag jeg også, men kjæresten min er ikke noe særlig opptatt av sex. De gangene vi har sex så suger jeg han. Liker det jeg.
AnonymBruker Skrevet 11. september 2010 #16 Skrevet 11. september 2010 Når jeg har mensen og litt utenom også. Han sier det er for sjeldent og syns fryktelig synd på seg selv. :gjeiper:
Rabadamtimtim Skrevet 11. september 2010 #17 Skrevet 11. september 2010 Hvor ofte gir dere blowjobs og hvor ofte blir dere slikket? En gang om dagen, kanskje to.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå