Gjest anne lene Skrevet 22. august 2010 #1 Skrevet 22. august 2010 jeg er 16 år og i dag fikk jeg mageknip, og så da at jeg hadde tynn, sort avføring. De siste dagene har det vært lite søvn, lite mat og ikke for mye alkohol. er jeg for ung til å ha blødninger i magesekk osv??
Eternity Skrevet 22. august 2010 #3 Skrevet 22. august 2010 Det er faktisk ett symptom på kreft! Er det nødvendig å skremme vettet av folk, da ? Vi stiller ikke diagnoser, det gjør legen. Fra lommelegen: Matvarer som kan gi sort avføring Vær oppmerksom på at det noen matvarer og medisiner også kan gi sort avføring. Det gjelder kull, jern, vismut, rødbeter og enkelte bær. Spist noe av det i det siste ? Kan jo være greit å kontakte lege og forhøre deg med de.
LukaFrost Skrevet 22. august 2010 #4 Skrevet 22. august 2010 Jeg tror ikke du skal bekymre deg så lenge det ikke vedvarer. Endrede matvaner endrer også avføringen.
AnonymBruker Skrevet 22. august 2010 #5 Skrevet 22. august 2010 Spiser du masse jern i form av jernpiller f.eks?
AnonymBruker Skrevet 22. august 2010 #6 Skrevet 22. august 2010 Herregud ro ned. Tar du jern eller magnesium så kan dette skje. Dessuten, kun om det vedvarer så hadde jeg dratt til legen, ikke bare 1-2 ganger i løpet av en helg.
Kenneth199 Skrevet 22. august 2010 #7 Skrevet 22. august 2010 Pleier å drite svart dagen derpå hvis det har gått hardt for seg på fylla.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå