AnonymBruker Skrevet 4. august 2010 #1 Skrevet 4. august 2010 Litt merkelig spm men er det noen som vet om det er (billig) yougurt-nøtter i Tyskland (Kiel) ??
Gjest Lizette Skrevet 5. august 2010 #2 Skrevet 5. august 2010 Jeg vet ikke akkurat når det gjelder yoghurt-nøtter, men generelt er mat i Tyskland billigere enn her i Norge!
Ladylucky Skrevet 5. august 2010 #3 Skrevet 5. august 2010 Jeg vet ikke, men vil da tro det for her i norge er de vanvittig dyre!
AnonymBruker Skrevet 5. august 2010 #4 Skrevet 5. august 2010 Jeg vet ikke, men vil da tro det for her i norge er de vanvittig dyre! RIKTIG!! Jeg kjøpte en "nøtteboks" på kiwi den kom på nesten 100kr når dne var full!!! jeg fikk seriøst en halv bærepose av de samme nøttene i sverige til 200 lappen! Sykt forksjell.. Elsker disse nøttene.. får håpe jeg finner dem billig i tyskland :)
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå