kristin S. Skrevet 2. mai 2002 #1 Skrevet 2. mai 2002 jeg lurer på hvor mange en skal plassere ved hvert bord? tre på hver side? vi skal ha bordene formet som en E.blir det for mye med tre?
09.08.2002 Skrevet 2. mai 2002 #2 Skrevet 2. mai 2002 Mulig det er jeg som er litt treg...Men jeg forstår dessverre ikke helt hva du mener? "For mye med tre ved hvert bord"?
HMSP Skrevet 2. mai 2002 #3 Skrevet 2. mai 2002 Hei! Tror vanlig bredd på en plass er 60 cm (men er ikke helt sikker) Så det kommer ann på hvor lange bordene er. Jeg fikk tips om denne her inne og den gir mange fine tips: http://brollopstorget.nu/Brudpar/bordsplac...ering_steg1.php 12
Gjest Anonymous Skrevet 2. mai 2002 #4 Skrevet 2. mai 2002 Vi blir 50 til bords og skal sitte i vanlig E. På den lengste siden sitter familien og brudeparet, altså 10 stk. På øverste og nederste "arm" sitter det 6 ved siden av hverandre (totalt 12 på denne armen). I tillegg vil det på denne armen sitte en person på enden av armen (så totalt 13 på øverste arm). Det samme på nederste arm. På armen i midten blir det 12 stk.
kristin S. Skrevet 2. mai 2002 Forfatter #5 Skrevet 2. mai 2002 det jeg mente var at ved hvert bord er det plass til tre på hver side, ingen på endene da bordene står ved siden av hverandre!ble det lettere?har det så klart i hodet, men glemmer at dere ikke tenker det samme som jeg. sorry!!
annsj Skrevet 2. mai 2002 #6 Skrevet 2. mai 2002 Standard lengde på bord på forsamlingshus (sånne sammenleggbare)er 120 cm. Dermed er det bare plass til to på hver side. Ville heller ikke satt noen på enden, det blir trangt.
Gjest Anonymous Skrevet 3. mai 2002 #7 Skrevet 3. mai 2002 Beregn 60 cm per pers, men pass på at det passer med bordbeina... Svært kjedelig å havne midt på et bordbein....
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå