Gjest nysgjerrig Skrevet 1. august 2010 #1 Skrevet 1. august 2010 Bare litt nysgjerrig, siden mange ukeblader og nettsteder påstår at dette er en helt normal aktivitet! Så, har noen av dere damer her inne hatt trekant med 2 menn? Og hva er deres syn på det?
Gjest AnonymBruker Skrevet 1. august 2010 #2 Skrevet 1. august 2010 Jepp, og jeg likte det! Vil ikke tro det er "normal aktivitet" ettersom få menn jeg har møtt liker ideen.
Gjest AnonymBruker Skrevet 1. august 2010 #3 Skrevet 1. august 2010 Jepp, flere ganger. utrolig deilig og pirrende... har fortsatt god kontakt med begge, ene er jeg gift med...
Gjest Gjest Skrevet 1. august 2010 #4 Skrevet 1. august 2010 Ja. Likte det veldig godt! Tror ikke det er så vanlig, for jeg har diskutert det med ganske mange menn og det er nok et fåtall som har lyst til det.
wahaj Skrevet 1. august 2010 #5 Skrevet 1. august 2010 Ja, spontant på fylla, var ikke noe spesielt syns jeg, mer litt sånn småpinlig
Gjest Gjest Skrevet 2. august 2010 #7 Skrevet 2. august 2010 Jeg er en mann som fint kan like en trekant med to menn og en kvinne. Men, har litt lyst til å foreslå tre menn neste gang. Ville dere ha likt å være tre menn og kun en kvinne eller blir det litt for mye?
Gjest Gjest Skrevet 2. august 2010 #9 Skrevet 2. august 2010 Jeg er en mann som fint kan like en trekant med to menn og en kvinne. Men, har litt lyst til å foreslå tre menn neste gang. Ville dere ha likt å være tre menn og kun en kvinne eller blir det litt for mye? Man kan aldri få for mye pikk. Jeg fantaserer ofte om at jeg og mannen min har sex med ni andre menn. Altså en kvinne og ti menn. Deilig!!
Gjest nysgjerrig Skrevet 2. august 2010 #10 Skrevet 2. august 2010 Spennende! Noen som har gått med på det sammen med 2 ukjente gutter på et ONS? Eller er det mest innenfor forhold dette skjer tror dere?
Gjest Gjest Skrevet 2. august 2010 #11 Skrevet 2. august 2010 Ja.. Men i fylla og min manns ide.. Likte ikke blikkene han sendte mens han satt å så på, likte ikke at jeg var så full at jeg ikke hadde noen kontroll på situasjonen. Likte heller ikke hvordan jeg følte meg dagen etterpå. Tenker det kansje hadde vært annerledes om dette var noe vi var enige om å prøve i edru tilstand, slik at alle parter var enige om settingen og ikke minst at man var mentalt tilstede. Tror ikke egentlig at mange menn kunne tenke seg trekant med 2 menn og en kvinne, men derimot er det mange som drømmer om 2 kvinner og en mann. Er singel nå og har ikke noe ønske om å prøve dette igjen. Ønsker meg en mann med nok fantasi til å opprettholde et "normalt" sexliv med kun oss 2 i fokus. Fantasi er ikke problemet for min del, ei heller ønske og evnen til å prøve nye, spennedne ting. Lykke til med din fantasi - håper du får oppleve den i edru tilstand og at det står til forentningene. Ser jo at det kan være pirrende og at det sikkert også er meget bra sex, så lenge det er med fullt samtykke for alle innvolverte. Alle har vi ulike sexuelle preferanser og deilig er det
Stinelin Skrevet 2. august 2010 #12 Skrevet 2. august 2010 Jepp, og det var litt rart, men veldig bra også! Var på tiurleik fra skolen, og jeg delte telt med to kompiser som jeg var mye sammen med det skoleåret. De var 18 og jeg 19. Vi hang alltid sammen, så det var naturlig å bo sammen med dem. Jeg lå i midten, og utpå kvelden begynner den ene å stryke litt på meg. Så kjenner jeg jammen at det kommer hender fra begge sider! Totalt uforberedt, men lot det stå til, og det var kjempebra! Gutta sa i ettertid at de aldri hadde trodd jeg skulle bli med, så de var omtrent like overrasket som meg. Litt pussig stemning på tur ned fra skogen dagen derpå, men absolutt et bra minne fra tiurleik. 1
AnonymBruker Skrevet 2. august 2010 #13 Skrevet 2. august 2010 jepp. 1 gang. med min fuckbuddy og hans kompis. var ganske morsomt det. men vi hadde ikke dobbel penetrering da (en i hvert hull samtidig), men vi tre skal møtes igjen snart og da skal vi prøve å få til det også
Monica1968 Skrevet 4. august 2010 #14 Skrevet 4. august 2010 Jeg har gjort det, ja. Det var i fylla, og jeg klarte ikke å bestemme meg for hvem av dem jeg skulle velge å ta med hjem, så da ble det dobbelt opp En veldig fin opplevelse.
AnonymBruker Skrevet 4. august 2010 #15 Skrevet 4. august 2010 Nei... Kunne kanskje prøvd om jeg var full og i et forhold. Har egentlig aldri fått tilbudet, har inntrykk av at de fleste gutter vil ha 2 damer fremfor 1 til gutt;p
Gjest Raindrops Skrevet 4. august 2010 #16 Skrevet 4. august 2010 En gang med typen (nå eks) og kompisen hans. Jeg synes det var gøy og deilig mens det stod på, men det endte opp med å bli et skikkelig sjalusidrama. Ser ikke bort ifra at jeg vil gjenta det, men ikke når det er følelser involvert.
Beauté Skrevet 4. august 2010 #17 Skrevet 4. august 2010 ALDRI, og vil heller aldri gjøre det. Men det er i virkeligheten. Har jo mine fantasier, som er KUN fantasier.
katte Skrevet 4. august 2010 #18 Skrevet 4. august 2010 Hvorfor vil du ikke gjøre det i praksis når du fantaserer om det? Jeg bare lurer Selv har jeg hatt det, og syntes det var deilig..
Gjest Bianca26 Skrevet 4. august 2010 #19 Skrevet 4. august 2010 ALDRI, og vil heller aldri gjøre det. Men det er i virkeligheten. Har jo mine fantasier, som er KUN fantasier. samme her. jeg har fantasert om det, men kunne ikke tenke meg det i virkeligheten.
AnonymBruker Skrevet 5. august 2010 #20 Skrevet 5. august 2010 Jeg fantaserer om det! Men tror ikke jeg tørr å leve det ut... DP!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå