Charlie28 Skrevet 16. juli 2010 #1 Skrevet 16. juli 2010 (endret) (sorry detaljer!!) I går kveld etter sex (få ut *kremt* kroppsvæsker) merket jeg en liten småhard gele-liknende klump ved midten av åpningen av livmorhalsen. Jeg har ALDRI merket det før, og er livredd!! HVA kan DETTE være?? Søkte litt på nettet om tegn på livmorhalskreft, og der står det at en vil blø litt utenom mens, og dét gjør ikke jeg... Men kan det være kreft likevel?? Uff.... Er sååå fortvilet Endret 16. juli 2010 av Charlie28
andemor Skrevet 16. juli 2010 #2 Skrevet 16. juli 2010 Dette høres ut som noe jeg hadde ifjor. Jeg dro til gynekolog, og han tok en biopsi av det. Viste seg at det var celleforandringer i stadie 1 (eller hva det heter). Altså, ikke noe alvorlig, og ikke kreft. Han sa at i de fleste tilfeller holder man seg på stadie 1 hele livet. Kom deg til fastlegen din og få hevisning til gynekolog. Lykke til!
Puzifina Skrevet 16. juli 2010 #3 Skrevet 16. juli 2010 Dett er ikke så lett å vite hva det kan være, men ikke tenk det værste før noe er bevist. Bestill deg time hos gynekolog slik at du får svar på det og da slepper du å engste deg unødig! stor til deg. Å prøv å ikke bekymre deg så veldig.
Gjest Slapp av Skrevet 16. juli 2010 #4 Skrevet 16. juli 2010 har en slik en jeg også.Den dukker opp når den selv ønsker og lever tydligvis et fint liv Mange har slike som dukker opp kun rundt mens tider, for så å bli borte igjen GYN + fastlege sier den ikke er farlig.SÅ få deg en time hos gyn
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå