Gjest Chica Skrevet 10. juli 2010 #1 Skrevet 10. juli 2010 Hei. Håper det er noe som kan svare neg på dette. Det er nå 3 uker siden jeg fjernet mandlene mine pga kronisk halsbetennelse. Etter å va hatt veeeeldig vondt i nesten 2 uker har det nå blitt mye bedre, men jeg har en jern/bitter smal i munnen konstant. Maten smaker ingenting. Er det flere som har opplev dette og evt når blir det borte?? Ødelegger hele dagen bo
Tullis Skrevet 10. juli 2010 #2 Skrevet 10. juli 2010 Jeg hadde det samme problemet, men husker ikke når det gikk bort... =/ Er en stund siden jeg fjernet de, men jeg husker hvertfall at det gikk bort av seg selv hos meg
skruf Skrevet 10. juli 2010 #3 Skrevet 10. juli 2010 Den jernsmaken du kjenner vil jeg tro kommer av at du har etter operasjonen blødd. Det vil og være skorpedannelser som løsner litt etter litt og dermed får du jern/blodsmak i munnen.
Gjest Chica Skrevet 11. juli 2010 #4 Skrevet 11. juli 2010 Takk for svar, da for vi bare håper det går over snart
Gjest Trin Skrevet 14. juli 2010 #5 Skrevet 14. juli 2010 Dette har jeg også opplevd.fjernet mandlene for snart 3uker siden og all mat smaker litt bittert/svidd.har ikke hatt noen blødning etter operasjonen såvidt jeg vet,så dette synes jeg er rart.hvor lenge kan man regne med at det varer?flere som har opplevd dette kanskje,og som kan svare?
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå