Snop Skrevet 11. juni 2010 #1 Skrevet 11. juni 2010 Jeg lurer bare på om noen vet hvor mye mange forelesninger i uka og hvor mye obligatorisk oppmøte det er 1. året på markedsføring på BI? Regner med dette året er nogenlunde det samme for alle ved BI. Det er ikke jeg som skal gå der altså, lurer bare etter en diskusjon/samtale om hvor mye man egentlig trenger å møte opp som student de forskjellige studiestedene
Green Lady Skrevet 11. juni 2010 #2 Skrevet 11. juni 2010 Nå har de lagt om hele markedsføringslinjen, men da jeg startet i 2006 var det ikke obligatorisk oppmøte på forelesninger. Vi hadde noe obligatorisk oppmøte på casepresentasjoner, og vi hadde noen obligatoriske innleveringer. Dog var vi fire klasser som hadde forelesnigner sammen (ca 600 stk.), så å ta opprop ville jo tatt hele dagen.. Jeg vil anta at de ikke har obligatorisk oppmøte ved vanlige forelesninger nå, men kanskje ved "spesielle anledninger", som casefremføring osv.
fink Skrevet 12. juni 2010 #3 Skrevet 12. juni 2010 Gikk 1. år bedriftsøkonomi der ( felles for flere retninger). Det eneste som var obligatorisk var innleveringene og eksamen.
sebra Skrevet 13. juni 2010 #4 Skrevet 13. juni 2010 vi hadde ikke noe obligatorisk oppmøte i år, bortsett fra første dagen mener jeg å huske. Men jeg råder deg på det sterkeste å møte til forelsningene for det er veldig lett å falle av lasset, hvis det er et fag du ikke kan så mye om , hvis du er borte en del. Nå er 1året delt i markedøkonom og bedriftsøkonom, kommer ann på hvilken linje man tar, men første semester er likt for alle.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå