Gjest AnonymBruker Skrevet 4. juni 2010 #1 Skrevet 4. juni 2010 De siste 2 ukene har det gjort sinnsykt vondt å passere avføring, og jeg blør, ganske mye. Det er friskt rødt blod. Er det hemorroider, eller noe annet skumlere?
Antlers Skrevet 4. juni 2010 #2 Skrevet 4. juni 2010 Friskt rødt blod er som regel ikke farlig, men ved blødninger som dette skal lege alltid kontaktes for å utelukke at det er noe alvorlig. Vi kan ikke svare på hva det er, så vær så snill, oppsøk lege!
Gjest anonym Skrevet 4. juni 2010 #3 Skrevet 4. juni 2010 Friskt rødt blod er som regel ikke farlig, men ved blødninger som dette skal lege alltid kontaktes for å utelukke at det er noe alvorlig. Vi kan ikke svare på hva det er, så vær så snill, oppsøk lege! Det synes jeg var et godt råd. Bestill time Det kommer ikke noe godt ut av å få alle som leser på nett til å liste opp skumle ting. Det er bedre å få vite hva det faktisk er, fra en lege som har undersøkt deg.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå