Gjest raringen Skrevet 26. mai 2010 #1 Skrevet 26. mai 2010 hei uff, jeg blir så fort sulten, sinnsykt fort!! og da rumler magen som et uvær, noe som har gjort at jeg får tvangstanker mot rumlingen.. imorgen skal jeg på et heldagskurs, på fredag også.. noen tips? andre som har det sånn? jeg vet bare om meg selv hvertfall :/
Pinkyh Skrevet 26. mai 2010 #2 Skrevet 26. mai 2010 Hva med å spise en god posjon havregrøt før du drar på kurset? Det holder deg mett mye lenger enn brødskiver og annen type frokost pga lange karbohydrater. Går det ann å ta med seg noe enkelt å spise på under kurset? For eksempel en nutrilett bar?
Gjest AnonymBruker Skrevet 26. mai 2010 #3 Skrevet 26. mai 2010 Jeg er sånn! Må spise hver 2-3 time, ellers begynner magen å brøle! Må alltid planlegge alle dager matmessig, spesielt om jeg er borte en hel dag. Da lager jeg mange matpakker som jeg spiser når det trengs. Dersom det er stille, så spiser jeg f.eks banan/fersken ol fremfor eple/knekkebrød ol.
Gjest raringen Skrevet 26. mai 2010 #6 Skrevet 26. mai 2010 trodde bare det var meg syns det er så flaut.. gruer meg ikke så mye som jeg pleier, siden jeg har større problemer enn som så for tia (helse), men allikevel.. det er jo der liksom.. kan man spise under sånne ting? om jeg drar frem en skive og tygger på, gjør det noe? er så heldig at jeg får migrene også om jeg ikke spiser noe.. uff hvordan skal jeg gjøre dette da :/
Gjest raringen Skrevet 26. mai 2010 #7 Skrevet 26. mai 2010 kan legge til at jeg må spise sånn 1 gang i timen eller noe for at det skal være stille.. :/ idiotiske magen. begynte på ungdommskolen dette, nå er jeg 22..prøver og unngå kurs og sånnt, men nå må jeg pga ny jobb..
Gjesten Skrevet 26. mai 2010 #8 Skrevet 26. mai 2010 Hva spiser du? Det kan hende du ikke får i deg nok fiber, eventuelt at du ikke spiser nok?
Gjest raringen Skrevet 26. mai 2010 #9 Skrevet 26. mai 2010 vanlig brød, tenkte jeg skulle en tur på butikken nå og finne et brød med maksimalt fiberinnhold.. samt andre ting som kan hjelpe i denne situasjonen..tenkte at kanskje jeg kunne ha suppe (kald) på flaske? hva som helst for en ok kursdag..!
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå