Gjest AnonymBruker Skrevet 4. mai 2010 #1 Skrevet 4. mai 2010 Jeg har et par jeans fra BikBok som er veldig hullete, fra litt nedpå låret og til nedpå leggen. Jeg lurer egentlig litt på om dette "hører til" fjortisene? Er det too much for en 23-åring?
phronima Skrevet 4. mai 2010 #2 Skrevet 4. mai 2010 Om du kombinerer buksa med uggs, boblejakke og tuppert hår: Ja. Om ikke du gjør det, vil jeg ikke si du er for gammel. Du er da 23, ikke 43!
Shopoholiker Skrevet 4. mai 2010 #3 Skrevet 4. mai 2010 Kommer jo helt ann på hva du matcher det med Hullete bukser kan være veldig kult!
Zinnia Skrevet 4. mai 2010 #4 Skrevet 4. mai 2010 Jeg er eldre enn deg, og har en lignende bukse jeg sikkert kommer til å bruke når det blir varmt nok. Så nei, du er ikke for gammel etter min mening. Er også enig i det de andre sier, det er resten av antrekket som avgjør om det nærmer seg fjortis eller ikke.
Olive Skrevet 4. mai 2010 #6 Skrevet 4. mai 2010 Syns du er for gammel. Ikke bare til å gå med hullete jeans, men også til å handle på BikBok.
Gjest Cho Skrevet 4. mai 2010 #7 Skrevet 4. mai 2010 Man er da ikke for gammel til å handle på BikBok når man er 23!! Jeg har et par jeans som er full av hull, og den tar jeg en farget strømpebukse under når jeg har den på, så ikke huden synes. Føler det ser litt mer anstendig ut.
Champagne Skrevet 4. mai 2010 #8 Skrevet 4. mai 2010 Nei det er du ikke!! Du er jo pur UNG. Hilsen 30-åring
Gjest AnonymBruker Skrevet 4. mai 2010 #9 Skrevet 4. mai 2010 For gammel til å handle på bik bok når man er 23?? Jøsses...
Gjest AnonymBruker Skrevet 4. mai 2010 #10 Skrevet 4. mai 2010 TS her. Ja, det er vel kanskje tilbehøret som avgjør, og jeg har hverken boblejakke, uggs eller tupert hår, så.
Gjest Badabing Skrevet 4. mai 2010 #11 Skrevet 4. mai 2010 Jeg er mye eldre enn deg, og jeg har hullete jeans jeg også
Gjest AnonymBruker Skrevet 5. mai 2010 #13 Skrevet 5. mai 2010 Jeg er mye eldre enn deg, og jeg har hullete jeans jeg også Ja, hullete jeans er jo moderne, men mine er veldig hullete oppover hele beinet. Så spm. mitt var vel egentlig om det er litt for mye. Men jeg våger meg på å bruke dem, og så får folk tenke og mene hva dem vil
IdaEmilia Skrevet 5. mai 2010 #14 Skrevet 5. mai 2010 jeg er 18, og jeg bruker ikke hullete jeans i det heletatt. men ikke for at jeg synes jeg er for gammel liksom. synes muligens det passer best til 14-åringer, men du er ikke for gammel:)
Gjest AnonymBruker Skrevet 5. mai 2010 #15 Skrevet 5. mai 2010 Man er da ikke for gammel til å handle på BikBok når man er 23!! Jeg har et par jeans som er full av hull, og den tar jeg en farget strømpebukse under når jeg har den på, så ikke huden synes. Føler det ser litt mer anstendig ut. Er det ikke like godt å gå i en hel bukse først som sist da?
Gjest Badabing Skrevet 5. mai 2010 #16 Skrevet 5. mai 2010 Ja, hullete jeans er jo moderne, men mine er veldig hullete oppover hele beinet. Så spm. mitt var vel egentlig om det er litt for mye. Men jeg våger meg på å bruke dem, og så får folk tenke og mene hva dem vil Jeg tror jeg vet hvilken slags bukse du snakker om også, siden jeg har noen venninner på din alder. Hun ene har sånn bukse (i svart), og går med den. Jeg synes den er kjempekul, og fikk lyst på sånn selv. Har aldri tenkt over at man er for gammel til å bruke sånt. Så lenge det ikke tyter ut av hullene i buksa, synes jeg hvem som helst kan bruke det.
Xtra_lilje Skrevet 5. mai 2010 #17 Skrevet 5. mai 2010 Enig med de fleste her - kommer an på hvordan du styler buksen det Du er for gammel til fjortisstilen, men ikke for gammel til å gå med hullete jeans og å handle på bikbok
Vera Vinge Skrevet 5. mai 2010 #18 Skrevet 5. mai 2010 Hvis du først skal gå i hullete bukser, syns jeg ikke du er for gammel. Men det kommer jo an på sammenhengen da, om man er i en situasjon hvor man skal bli tatt seriøst f.eks, som på jobb. Ellers er jeg ingen stor fan av bukser med hull, men vet det ikke var det du spurte om.
I.am.me Skrevet 5. mai 2010 #19 Skrevet 5. mai 2010 "Fjortizz" går vel ikke direkte på hvor hullet jeansen dine er, sist jeg skjekka. Da gikk det mer på oppførsel, kommentarer og en kombinasjon av klær og sminke. Så hvis du bruker jeansen riktig, f.eks til en 'naturlig' look kan det være riktig så pent på en 23-åring
Gjest AnonymBruker Skrevet 5. mai 2010 #20 Skrevet 5. mai 2010 Hvis du først skal gå i hullete bukser, syns jeg ikke du er for gammel. Men det kommer jo an på sammenhengen da, om man er i en situasjon hvor man skal bli tatt seriøst f.eks, som på jobb. TS her. Det er sant. Jeg velger å "spare" denne jeansen til fritiden.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå