karamel Skrevet 1. mai 2010 #1 Skrevet 1. mai 2010 (endret) Er det noen som har gode tips til hvordan man lager gode treningsmusikkprogram? Jeg skal sette igang med et løpeprogram og tenkte at det lureste i stedet for stoppeklokke ville være å veksle mellom rolig og hurtig musikk for å skille mellom gange og løping - f.eks 3 minutter fort og 2 min sakte...osv. Går det an å lage musikkspor på itunes eller må man bruke et annet program? Dersom man lager dette i et annen program, kan man da laste det over på ipoden? Kan man bruke filer fra itunes i andre program? Håper noen kan hjelpe meg! Hilsen Grønnskollingen :-) Endret 2. mai 2010 av karamel
Kattugla Skrevet 2. mai 2010 #2 Skrevet 2. mai 2010 Hei, Jeg har akkurat begynt å løpe selv og jeg lastet ned et podcast som "veileder" meg igjennom det. Jeg følger Couch 2 5K løpeprogrammet og er akkurat ferdig med uke 3. For å gjøre det lastet jeg ned denne podcasten og er nå ferdig med uke 3 og skal begynne på uke 4 i morgen. Er veldig fornøyd Men hvis du vil lage din egen og trenger bare forslag til låter, så kan det hende du finner noe !
karamel Skrevet 2. mai 2010 Forfatter #3 Skrevet 2. mai 2010 Wow, det var akkurat noe sånt jeg var ute etter! Det programmet jeg har begynt varer 12 uker, men 9 uker skal vel gå det og tenker jeg :-) Tusen takk for hjelpen!
Kattugla Skrevet 2. mai 2010 #4 Skrevet 2. mai 2010 Wow, det var akkurat noe sånt jeg var ute etter! Det programmet jeg har begynt varer 12 uker, men 9 uker skal vel gå det og tenker jeg :-) Tusen takk for hjelpen! Ja, det første er for å komme seg i godt nok form til å løpe 5 km, men her er også en side som har flere podcaster, både 8 og 10 km (og 5 km visstnok også), jeg er ikke kommet så langt å ha prøvd de ennå, men jeg er forhåpentligvis der om 5-6 uker
stjernekyss Skrevet 2. mai 2010 #5 Skrevet 2. mai 2010 Kult. Jeg har også akkurat startet et 12-ukers program, men 9 uker er jo helt fint det også. Passer perfekt, jeg har ikke pulsklokke, og løpe med mobil i hånden for å holde tiden fungerer dårlig. Særlig siden jeg ikke har lyst til å være tilgjengelig på telefon når jeg løper. Takk for bra tips!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå