Gjest AnonymBruker Skrevet 30. april 2010 #2 Skrevet 30. april 2010 Hvordan gjøre hva da? Skrive uforståelig? For det kan du jo allerede, green tea
Teriyaki Skrevet 30. april 2010 #3 Skrevet 30. april 2010 Hvordan gjøre hva da? Skrive uforståelig? For det kan du jo allerede, green tea Skjønner godt du føler for å gjemme deg bak anonym bruker så nedlatende som du skriver da. Men GT, jeg skjønner ikke hva du mener?
Gjest green tea Skrevet 30. april 2010 #4 Skrevet 30. april 2010 Hvordan gjøre hva da? Skrive uforståelig? For det kan du jo allerede, green tea nei det som står i rutene har ingen betydning. det er bilde av de rutene som det står noe i så har noen skrevet nedfor be og at det er den same personen som svare på alle i et innlegg
Gjest AnonymBruker Skrevet 30. april 2010 #5 Skrevet 30. april 2010 Hvordan gjøre hva da? Skrive uforståelig? For det kan du jo allerede, green tea Liker så godt å kunne være AnonymBruker mens jeg diskuterer eller prøver å hjelpe forskjellige her inne, men slike innlegg ødelegger en god del. Hva slags problemer har man egentlig når man har behov for å drive med mobbing på kvinneguiden?
Kosteskaft Skrevet 30. april 2010 #6 Skrevet 30. april 2010 Hva er det du viser i det brevet du linket til, Green tea? Forstår ikke noe av det som står der. ps. unnskyld at jeg spør, men har du blitt utredet for dysleksi?
Gjest green tea Skrevet 30. april 2010 #7 Skrevet 30. april 2010 (endret) Hva er det du viser i det brevet du linket til, Green tea? Forstår ikke noe av det som står der. ps. unnskyld at jeg spør, men har du blitt utredet for dysleksi? nei det lite sjanse for at en blir det nor en ikke har gått noe særlig i vanlig klase. som jeg sa det har ingen betydning hva som står. det er en person som svarer flere på en gang. forresten så står det ingen ting det er bare for å fule rutene. Endret 30. april 2010 av green tea
Gjest green tea Skrevet 30. april 2010 #8 Skrevet 30. april 2010 kan noe gi meg svar på det jeg vil ha svar på her.
Gjest Vitaminbjørn Skrevet 30. april 2010 #9 Skrevet 30. april 2010 Skulle gjerne gitt svar om jeg visste hva jeg skulle svare på. =/
Gjest lolita___ Skrevet 30. april 2010 #10 Skrevet 30. april 2010 Vil gjerne hjelpe deg,men forstår ikke helt hva du vil frem til???? Og dere anonyme mobbere er bare tragiske.
Antlers Skrevet 30. april 2010 #11 Skrevet 30. april 2010 Du trykker multisitatknappen på alle de innleggene du vil sitere. Når du har fått med deg alle trykker du på den rosa Svarknappen nederst. Da kommer alle sitatene opp i ett innlegg, og du kan svare på alle samtidig. (Var det dette du mente? Litt vanskelig å forstå hva du mener av og til)
Gjest green tea Skrevet 30. april 2010 #12 Skrevet 30. april 2010 Du trykker multisitatknappen på alle de innleggene du vil sitere. Når du har fått med deg alle trykker du på den rosa Svarknappen nederst. Da kommer alle sitatene opp i ett innlegg, og du kan svare på alle samtidig. (Var det dette du mente? Litt vanskelig å forstå hva du mener av og til) ja
Kosteskaft Skrevet 30. april 2010 #13 Skrevet 30. april 2010 nei det lite sjanse for at en blir det nor en ikke har gått noe særlig i vanlig klase. som jeg sa det har ingen betydning hva som står. det er en person som svarer flere på en gang. forresten så står det ingen ting det er bare for å fule rutene. Du trenger ikke gå på skole for utredning, du kan ta kontakt med nærmeste PPT-kontor, også som voksen. Da kan du får hjelpemiddler og støtte til å håndtere dysleksi. (feks håndtere regninger, offentlige papirer, etc) Sånn off topic.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå