Gjest AnonymBruker Skrevet 29. april 2010 #1 Skrevet 29. april 2010 Jeg er ei jente på 21år, og begynner å på masse celullitter på rumpa, og litt på lårene. Blir så utrolig lei meg av det! Og gruer meg til å gå i bikini! Jeg har trent hele livet mitt, er slank, fornøyd med alt bortsett fra dette! Føles så håpløst! Det kommer jo sikkert bare til å bli verre! Hva kan jeg gjøre for å bli kvitt det? Slutte å spise sjokolade helt? (spiser ca en om dagen). Masse vann drikker jeg fra før av... Trenger råd! Mamma har det ikke, og jeg skjønner ikke hvorfor jeg skal få det i en alder av 21!
Djungelvrål Skrevet 29. april 2010 #2 Skrevet 29. april 2010 Bruker du p- piller og drikker mye brus? Ekspertene sier det kan være noe av grunnen uten om arvelighet.
Gjest AnonymBruker Skrevet 29. april 2010 #3 Skrevet 29. april 2010 P-piller bruker jeg, men drikker nesten aldri brus... :/
Pjukset Skrevet 29. april 2010 #4 Skrevet 29. april 2010 Hvordan er kostholdet ditt generellt? Hvis du kutter ut all ferdigmat og mat som inneholder fin hvete og sukker, tilsetingsstoffer/søtstoffer osv., så vil du merke stor forskjell. Jeg hadde MYE cellulitter før, og etter 1 år uten sukker/hvete, så er det stor forskjell. Og da har jeg i tillegg ikke rørt på kroppen, hadde jeg kunnet trene hadde det nok vært helt borte.
Gjest Vibekke_27 Skrevet 31. mai 2010 #5 Skrevet 31. mai 2010 Appelsinhud; hadde litt, men nok til at jeg følte meg uvell spesielt i bikini. Søkte litt rundt på nette og kjøpte en liten hendig sak på oppladbar batteri som fungerte bra for meg. Kan legge ut en link, tips til andre (hvis det er lov): http://www.qac.no/product-info.php?Bli_kvitt_cellulittene-pid348.html W27
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå