Gjest caramiacaramella Skrevet 27. april 2010 #1 Skrevet 27. april 2010 Jeg glemte en middagspølse ute på benken i natt,da jeg oppdaget det i dag morges satte jeg den i kjøleskapet. Er den blitt dårlig? Vet jo at slike pølser skal stå kaldt og ikke være i romtemperatur,så er litt usikker på om det er greit å spise den eller ikke. Noen som vet?
Gjest Eurodice Skrevet 27. april 2010 #2 Skrevet 27. april 2010 Jeg glemte en middagspølse ute på benken i natt,da jeg oppdaget det i dag morges satte jeg den i kjøleskapet. Er den blitt dårlig? Vet jo at slike pølser skal stå kaldt og ikke være i romtemperatur,så er litt usikker på om det er greit å spise den eller ikke. Noen som vet? Den blir ikke skjemt så fort, vet du, forutsatt at det ikke var knallvarmt. Spis den du.
FoxyFish Skrevet 27. april 2010 #3 Skrevet 27. april 2010 Jeg har tatt den sjansen et par ganger, og det går som regel fint. Man kjenner det fort på lukta om den er blitt dårlig!
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå