Gjest AnonymBruker Skrevet 7. april 2010 #1 Skrevet 7. april 2010 Hei! Jeg har et fantastisk sexliv, men det er en ting som mangler. Orgasmen. Både fingring, slikking og forskjellige stillinger har blitt prøvd. Klarer heller ikke å komme alene, selv om jeg har prøvd med hender, vibrator, dusj, med porno, uten porno og sikkert mesteparten i mellom der og. Kjæresten min legger ikke noe press på seg selv eller meg om det, så har ikke noe press på meg om å komme. Men likevel så går det aldri. Er et par ganger det er nært (tror jeg), men etter en liten stund så "mister" jeg det igjen. Det er fantastisk godt, og jeg blir helt ør i toppen til tider, men klarer aldri den siste strekningen. Dette er egentlig ikke noe som plager meg, men det hadde jo vært gøy å kunne oppleve en orgasme. Føler meg helt trygg med kjæresten min, og vi har det fantastisk. Er fullstending mulig at dette er noe som bare "kommer" med tiden. Noen som har noen råd til meg, eller små tips jeg kan prøve? Hvor lang tid gikk det fra du ble seksuelt aktiv til du fikk din første orgasme med kjæresten/partner?
netroM Skrevet 7. april 2010 #2 Skrevet 7. april 2010 Dere har sikkert prøvd, men hva med å stimulere klitoris og vagina samtidig?
Gjest AnonymBruker Skrevet 7. april 2010 #3 Skrevet 7. april 2010 Stemmer det, dette har vi også prøvd. Både at jeg har brukt hånda og at han har gjort det.
Nikken Skrevet 7. april 2010 #4 Skrevet 7. april 2010 Noen jenter kommer lettere gjennom anal-sex, så det kan være verdt å prøve det. Ellers vil jeg anbefale hypnose-sex - da en venninnes kjæreste (hun hadde heller ikke klart å komme før) satte seg inn i temaet. Først fikk han henne til å komme under transen, og etterpå klarte de å videreføre det til vanlig sex.
Gjest AnonymBruker Skrevet 11. april 2010 #5 Skrevet 11. april 2010 Har dere prøvd stimulering at vagina, anus og klitoris samtidig? Har noen venninner som bare kommer dersom "alt" blir stimuler samtidig!
Gjest And Skrevet 11. april 2010 #6 Skrevet 11. april 2010 du sier du nesten kommer, det kan hende du ikke slapper nok av. når du kjenner det må du bare lay down liksom, ikke prøve å stoppe det, bare tenk på nytelsen og ikke at du skal komme
Kine28 Skrevet 11. april 2010 #7 Skrevet 11. april 2010 Har du prøvd å "bruke" tankene dine litt mer? La han stimulere deg, eller forsøk først alene samtidig som du fantaserer om noe (et scenario/en person/type sex etc.) som tenner deg skikkelig. Trenger ikke å være noe som du noen gang ville prøvd ut IRL, men bare noe sexy som kan løfte deg over den ekstra lille terskelen. Ikke tenk at det skal føre til orgasme, men dersom du merker at du nærmer deg, fortsetter du/han med akkurat samme bevegelser, pust godt og lek deg litt i fantasiene dine - jeg lover deg at det kommer til å fungere dersom du tør å slippe deg litt løs i tankene!
Marien Skrevet 11. april 2010 #8 Skrevet 11. april 2010 Vi snakker, forteller hverandre hvor deilig vi syns den andre er osv. og bruker god tid på vors. men til syvende og sist må jeg sitte meg oppå han slik at kliten og vagina blir stimulert på samme tid.. og så må jeg lukke øynene og bare fokusere på hva som skjer der nede og følelsen:)
Gjest AnonymBruker Skrevet 11. april 2010 #9 Skrevet 11. april 2010 Hummm...bruker du hormonprevensjon? Det kan slå ut negativt på orgasme.
Gjest AnonymBruker Skrevet 24. april 2010 #10 Skrevet 24. april 2010 Det gjør jeg, og det har jeg alltid gjort når jeg har hatt sex. Gått på p-piller i over 5 år nå. Og jeg prøver å slippe løs, og jeg viser at jeg nyter det, noe jeg gjør -veldig-. Lager lyder, ikke noe redd for det. Kanskje jeg bare bør prøve å tenke ennå mindre på det. Kan godt hende at det ligger i underbevisstheten min selv om jeg selv ikke tenker så mye på det egentlig.
filantropen Skrevet 24. april 2010 #11 Skrevet 24. april 2010 Kjøp DVD'n til Steve Piccus som heiter White Tigre Tantra. Går i bunn og grunn på massasje som åpner opp blodsirkulasjon i hofter,mageregion, underliv etc som gjer at den økte blodgjennomstrømminga vil bidra til å lettare oppnå orgasmer. En lærer også endel fiffige fingre metoder typen din kan bruke. Eine metoden stimulerer samme punktet som blir stimulert gjennom analsex. Kanskje du trenger noke meir mentalt ? Prøv ut mange ting som du er litt skeptisk til, som f.eks at endel damer syns det er teit å bli daska på rumpa, men mange elsker det når dei er opphissa. Hand på halsen ? Har du først fått den 1 orgasmen, så får du det lettare neste gang.
Gjest AnonymBruker Skrevet 24. april 2010 #12 Skrevet 24. april 2010 Prøvd både å bli dasket på rumpen, og mere til. For å si det slik, jeg har ofte en del blåmerker etter sex, da både jeg og han tenner på biting (herre, jeg blir våt bare han biter meg en gang på halsen). Generelt kan han bare si at han vil knulle meg og jeg er klar. Så det mangler egenlig ikke på det, skulle en tro. Får prøve mer! Men jeg skal se på den DVD'en og foreslå neste gang vi møtes.
filantropen Skrevet 24. april 2010 #13 Skrevet 24. april 2010 Konge Kanskje en djup seksuell fantasi er det som trengst? Gjer så Den er absolutt verdt det.
Gjest brutal_mann Skrevet 24. april 2010 #14 Skrevet 24. april 2010 Drit i om du får orgasme. Bry deg heller om hva du synes er godt for din egen del. Det er det eneste som fungerer i lengden.
Gjest AnonymBruker Skrevet 24. april 2010 #15 Skrevet 24. april 2010 Mjoda. Sex er fantastisk godt. Men det hadde jo vært gøy å prøve i hvert fall. Og, å prøve kan da ikke sakde, da det vil innebære mye godt for meg generelt
Gjest Gjest Skrevet 25. april 2010 #16 Skrevet 25. april 2010 Drit i om du får orgasme. Bry deg heller om hva du synes er godt for din egen del. Det er det eneste som fungerer i lengden. Haha, særlig. Seff vil man nå et klimaks - det er jo så fantastisk deilig!! Om man i lengden ikke oppnår orgasme vil man mest sannsynlig bli frustrert. Seff skal man bry seg om hva en selv liker!! Men å drite i om man ikke får orgasme...det blir litt..far out. Jeg har hatt elendige erfaringer den siste tiden, men har nå møtt en grisedeilig fyr som fokuserer masse på min nytelse - og guuuud! så deilig det er. WTF skal jeg gjøre nå uten han i senga..det blir nitrist.
~Solsikke~ Skrevet 25. april 2010 #17 Skrevet 25. april 2010 Fantasering før og under akten, slikking og deretter vibrator mens han er inne i deg. Kjempedeilig. Jeg får iallefall en helt annen orgasme om han beveger seg inn i meg når det går for meg. men jeg er heldig, altså, og jeg hadde det ikke sånn de første årene jeg var seksuelt aktiv...
LukaFrost Skrevet 25. april 2010 #18 Skrevet 25. april 2010 Har du prøvd å stramme musklene i underlivet mens klitoris blir stimulert?
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå