Gjest Gjest Skrevet 4. mars 2010 #1 Skrevet 4. mars 2010 Noen som vet om det går ann å legge fondant på oreokake uten at den kollapser? Kanskje det ikke vil smake noe godt? Er jo vanlig å legge fondant på sjokoladekaker og det er jo masse sjokolade i oreokake, men... Har så fryktelig lyst å dekorere kaken jeg lager i kveld med en logo, men blir vanskelig med vanlig oreokaketopp, føler jeg.
Gjest Idnar på jobb Skrevet 5. mars 2010 #2 Skrevet 5. mars 2010 Sikkert litt seint svar, men: Jeg tror det hadde blitt litt voldsomt med mmf opp oreokake! Hvis jeg skulle laget den, og måtte hatt logo på, ville jeg i så fall laget logoen og lagt oppå. Lagde du kaken med mmf på?
Gjest Idnar på jobb igjen Skrevet 5. mars 2010 #3 Skrevet 5. mars 2010 Forresten: Logoen ville jeg laget i mmf Glemte å skrive det
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå