Gjest Gjest Skrevet 4. mars 2010 #1 Skrevet 4. mars 2010 Noen som har vært i samme situasjon som har tips og råd? Er selvvalgt singel og ønsker ikke "småromanser" bare for å få meg noe. Samtidig orker jeg ikke flere ons i fylla. Når jeg har en ons er det som regel fordi jeg er småfull og seksuelt frustrert. Det gir meg ingenting seksuelt, og får meg til å føle meg som verdens verste dame. Jeg har lekt med tanken om å ha en fast elsker, men hvor finner man slike? Har få single menn i min omgangskrets - iallefall ingen som passer til formålet. Jeg er mellom 35 og 40. Holder meg godt og får masse oppmerksomhet. Men jeg er en som er litt vanskelig å komme innpå. Utad er jeg svært sosial, men føler meg klønete når det kommer til dating. Jeg har rett og slett lite trening. Før jeg traff min eks hadde jeg en stor omgangskrets. Traff hele tiden nye mennesker og dermed også potensielle kjærester. Men etter å ha flyttet hjem til byen jeg kommer fra, har omgangskretsen krympet. Min sjenanse kombinert med kresenhet (og til en viss grad ubesluttsomhet) gjør at nettdating føles derfor veldig skummelt for meg. Jeg er også usikker på om jeg hadde klart å finne rett kandidat. Klinisk sex uten omtanke for hverandre virker veldig kaldt på meg. Jeg er en lidenskapelig jente, og/men hadde ikke orket "pornosession". Har du noen erfaringer å dele med meg?
SMann Skrevet 4. mars 2010 #2 Skrevet 4. mars 2010 Noen som har vært i samme situasjon som har tips og råd? Er selvvalgt singel og ønsker ikke "småromanser" bare for å få meg noe. Samtidig orker jeg ikke flere ons i fylla. Når jeg har en ons er det som regel fordi jeg er småfull og seksuelt frustrert. Det gir meg ingenting seksuelt, og får meg til å føle meg som verdens verste dame. Jeg har lekt med tanken om å ha en fast elsker, men hvor finner man slike? Har få single menn i min omgangskrets - iallefall ingen som passer til formålet. Jeg er mellom 35 og 40. Holder meg godt og får masse oppmerksomhet. Men jeg er en som er litt vanskelig å komme innpå. Utad er jeg svært sosial, men føler meg klønete når det kommer til dating. Jeg har rett og slett lite trening. Før jeg traff min eks hadde jeg en stor omgangskrets. Traff hele tiden nye mennesker og dermed også potensielle kjærester. Men etter å ha flyttet hjem til byen jeg kommer fra, har omgangskretsen krympet. Min sjenanse kombinert med kresenhet (og til en viss grad ubesluttsomhet) gjør at nettdating føles derfor veldig skummelt for meg. Jeg er også usikker på om jeg hadde klart å finne rett kandidat. Klinisk sex uten omtanke for hverandre virker veldig kaldt på meg. Jeg er en lidenskapelig jente, og/men hadde ikke orket "pornosession". Har du noen erfaringer å dele med meg? Sett inn en annonse på nettet (Cupido eller lignende). Du vil få en masse useriøse svar...noen som virker seriøse...og noen som er seriøse. Si det i teksten akkurat som det er...du har skrevet veldig bra det du har skrevet her. Bruk tid til å kommunisere med aktuelle kandidater. Be gjerne om bilde men vær anonym selv. Første treff bør være et folksomt sted hvor du har mulighet til å la være å ta kontakt hvis du føler det er feil person. Jeg tror du vil lykkes med dette men jeg tror dessverre du også får et dårlig inntrykk av oss menn generelt på veien. Det er veldig mye rart som tiltrekkes av slike annonser men det finnes også ærlige, kjekke menn... Lykke til...
Gjest Gorgonzola Skrevet 4. mars 2010 #3 Skrevet 4. mars 2010 (endret) Jeg ville heller ha vurdert mer "vanlige" nettdatingsider som Møteplassen, Match eller hva de nå heter. Vær ærlig og åpen på hva du ønsker deg så greier du kanskje å sile ut en eller to fra mengden av dustehenvendelser som dukker opp. Jeg har erfaring (både egen og andres) på at det kan funke. For øvrig, lytt til SManns råd over. Endret 4. mars 2010 av Gorgonzola
Nikken Skrevet 4. mars 2010 #4 Skrevet 4. mars 2010 Sjekk ut Nettby. Utrolig mange som bare er ute etter sex der. Dessuten skal det ikke være vanskelig å ordne en yngre, fast elsker.
Gjest ts Skrevet 5. mars 2010 #5 Skrevet 5. mars 2010 Takk dere menn som har svart. Å gå via nett er et stort skritt for meg, og krever nok litt tid i tenkeboksen. Har hatt profil på Sukker en kort stund, da som interessert i forhold, men syntes ikke det var noe for meg. Kanskje det stiller seg annerledes nå som jeg kun er ute etter den seksuelle biten? Og Nikken, jeg har selvfølgelig truffet noen yngre menn og elsker dem på sin måte. Men det viktigste for meg er at han er en mann som nyter kvinner og som jeg føler meg likestilt med. Er kanskje litt for mye primadonna til å bli noens MILF, eller Cougar eller hva det nå heter
Gjest Heisan! Skrevet 5. mars 2010 #6 Skrevet 5. mars 2010 Ts, si ifra om hvordan du kan bli kontaktet, så tar jeg kontakt. Tror du vil like meg, en utrolig kjekk ung hingst! Og dette er seriøst, tøyser ikke nå.
Virreliten Skrevet 5. mars 2010 #7 Skrevet 5. mars 2010 Hadde noen sagt "en utrolig kjekk ung hingst" til meg hadde jeg fått latterkrampe og så løpt det forteste jeg kunne i motsatt retning. :gjeiper:
Tempus Fugit Skrevet 5. mars 2010 #8 Skrevet 5. mars 2010 Tror som det er nevnt over at de beste stedene er via nettet: - Cupido - Nettby - iFlirt eventuelt en av de mer vanlige datingsidene (så lenge du viser klart hva du er på jakt etter). Vanskelig å treffe noen på byen for mer en ONS, men du kan jo være heldig som treffer en som du vil ha mer sex med
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå