monja Skrevet 7. september 2003 #1 Skrevet 7. september 2003 Nå har vi lagt inn ett nytt bilde av oss (og bare oss denne gangen). Dette bildet kan dere se her
Gjest Anonymous Skrevet 8. september 2003 #3 Skrevet 8. september 2003 Nydelig bilde!! Gratulerer igjen for et vel overstått bryllup!!! :D
Camber Skrevet 8. september 2003 #5 Skrevet 8. september 2003 Veldig flott bilde. Veldig fine begge to... Kjempe flott bukett!
Soul Skrevet 8. september 2003 #7 Skrevet 8. september 2003 Veldig fint bilde monja! Dere så lykkelige ut og det var en vakker bakgrunn :D
Gjest Anonymous Skrevet 8. september 2003 #8 Skrevet 8. september 2003 Buketten din er en av de flotteste jeg har sett her inne! Synes derimot ikke så veldig mye om kjolen din, den ble litt teltaktig og lite elegant. Vakkert med sjø i bakgrunnen.
smile Skrevet 8. september 2003 #9 Skrevet 8. september 2003 Gratulerer som Fru! Helt enig i at buketten var nydelig og flott med sjø bak. Fint par!
viblie Skrevet 8. september 2003 #10 Skrevet 8. september 2003 Nydelig bilde, og kjempe fin bakgrunn!! Det var en nydelig bukett du hadde, Monja!
Gjest Cruella Skrevet 8. september 2003 #11 Skrevet 8. september 2003 Gratulerer Monja og lykke til! Fin kjole.
Gjest Anonymous Skrevet 8. september 2003 #12 Skrevet 8. september 2003 Syns dere var flotte begge to jeg! Og ja du hadde en nydelig bukett.
monja Skrevet 8. september 2003 Forfatter #13 Skrevet 8. september 2003 Og her er alt som før ser jeg....... *litt action i tråden min tåler jeg jo* Selvfølgelig hadde jeg BH på meg, men det er ikke så lett å skjule dem likevel, og ikke følte jeg for å ha dem klistra oppunder ørene heller.... Det er nå en gang sånn jeg er laget, og det er sånn jeg er (sånn min mann elsker meg) så om det plager noen andre gir jeg rett og slett f*** i.
Barbie Skrevet 8. september 2003 #14 Skrevet 8. september 2003 Dere var kjempeflotte,Monja. Og bakgrunnen på bildet var fantastisk. Så det så! Godt at du ikke lar disse sure oppgulpa gå inn på deg.
Marianne Skrevet 8. september 2003 #15 Skrevet 8. september 2003 Jeg har ryddet i tråden nå. Marianne (moderator)
Gjest Rit Skrevet 8. september 2003 #16 Skrevet 8. september 2003 Ja du var bare flott i den kjolen. Nydelig begge to. Lykkelige og glad. Ja ut fra bildet , virkelig noen som elsker hverandre. Det er nok noen som virkelig prøver å ødelegge for andre her inne. Det er sikkert ikke deg de prøver å ødelegge for. Men inlegget er nok desverre ymtet på andre. Det er jo velig åpenbart kjære gjest.
Snurre Skrevet 8. september 2003 #17 Skrevet 8. september 2003 Du var kjempe flott Monja, ikke la noen ta fra deg den gleden, sier jo litt da de ikke har selvtillitt nok til å signere med navn. Og blomsterbuketten din var nyyyydddeeellliiiig :D
Gjest Anonymous Skrevet 8. september 2003 #18 Skrevet 8. september 2003 Så lykkelige dere så ut! Kjempekoselig!! :D
Pip Skrevet 8. september 2003 #19 Skrevet 8. september 2003 Det er meg som er gjesten like over her... var plutselig ulogga uten å vite det...
Gjest Anonymous Skrevet 9. september 2003 #20 Skrevet 9. september 2003 Dette er jo et DISKUSJONSFORUM - da må det jo være lov til å mene at en kjole ikke var pen! Er man bare ute etter "ååå så pene dere var" er det andre forum å legge ut bilder på.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå