Gå til innhold

Jeg benekter ethvert kjennskap til det


Fremhevede innlegg

Skrevet

Jeg ville bare si det. Altså, sånn at det ikke oppstår unødige misforståelser. Så det så.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja, jeg kjenner ihvertfall ikke til det, hvis noen skulle tro det....

Gjest Hilde K S
Skrevet

Og om noen så mye som skulle PÅSTÅ at Bertha skulle ha noe med det å gjøre, så minner jeg om at jeg er ansatt som Berthas tvilsomme dørvakt.

Hun kunne ikka ha noe med det å gjøre. Hun har alibi. Hun brukte nemlig kvelden i går til å lete etter meg....

Og Berha ; du skulle sagt at du var tom for jb pulver FØR du hørte at jeg med glad og fornøyd stemme ropte "goooood heeeelg" da jeg gikk i går.

Skrevet

jeg vet alt om det..

men jegskal holde kjeften

Skrevet
Og Berha ; du skulle sagt at du var tom for jb pulver FØR du hørte at jeg med glad og fornøyd stemme ropte "goooood heeeelg" da jeg gikk i går.

Beklager, jeg hørte rett og slett ikke den hilsningen. Var vel opptatt med å snekre barrikader, tenker jeg. Men det ordnet seg jo til slutt! :D

Gjest Madam Felle
Skrevet

jeg vet heller ikke hva det er snakk om :ler:

Gjest Anonymous
Skrevet

Jeg vet det heller ikke!!!! :roll:

For jeg måtte drikke opp all pærebrusen Bertha spanderte helt alene.... :sjokk:

Skrevet

Hmmm...nå begynner jeg å bli litt forvirra. Dette kjenner jeg ihvertfall ingenting til...

Skrevet

:o

Dette tror jeg ikke noe på! Jeg stoler på mavefølelsen, og der har misforståelsen allerede slått rot. Sånn er det med den saken. Der skal skapet stå, rett og slett. Makan!

Skrevet

Vet ikke noe om det....ble altfor mye pærebrus og himkok i hekken til Bertha.....så dette vet jeg ikke noe om....Var det du Bertha??

Skrevet

Nei, sa jeg jo. Jeg aner ingen ting. :o

Gjest Anonymous
Skrevet

*Starter kronerulling til påhengsmotor så Bertha slipper å ro så fælt*

Skrevet

Hyggelig, Tispa. Men kanskje du kunne fikse en båt først? Så kunne vi dra på padletur, du og jeg. Det er garantert ikke revejakt der ute på bøljan blå! :ler:

Skrevet

Såda, såda! *klappe*

Skrevet

Jeg vil herved får benytte anledningen til å si meg hjertens enig. Jeg benekter alt!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...