Gjest Gjest Skrevet 8. februar 2010 #1 Skrevet 8. februar 2010 Jeg har lyst på en øyenskyggepalett, enten ferdig eller sånn jeg fyller selv. Noen som har anbefalinger? Ser at man får kjøpt tomme paletter og refills fra MAC på Ebay.
Aryia Skrevet 8. februar 2010 #2 Skrevet 8. februar 2010 Jeg har lyst på en øyenskyggepalett, enten ferdig eller sånn jeg fyller selv. Noen som har anbefalinger? Ser at man får kjøpt tomme paletter og refills fra MAC på Ebay. Kommer kanskje litt an på hvor mye du er villig til å betale. Har en 88palett fra coastal scents og er veldig fornøyd med den, i forhold til prisen er det god kvalitet på øyeskyggene. Men samtidig får jeg nok ikke brukt alle fargene som er i paletten, så om du har råd er det sikkert like greit å kjøpe en tom palett og fylle den med de fargene du liker best.
lillelilje Skrevet 8. februar 2010 #3 Skrevet 8. februar 2010 Eller så kan du kjøpe Z-palette og øyeskygger fra NYX og SMH og akkurat de øyeskyggene du vil ha oppi og lage ditt eget palette. det er virkelig helt genialt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå