Gjest Serena Skrevet 31. januar 2010 #1 Skrevet 31. januar 2010 Sjekker om den nye avataren min dukker opp
Gjest Serena Skrevet 31. januar 2010 #2 Skrevet 31. januar 2010 Nå har jeg prøvd tre forskjellig avatarer, men den gamle er forsatt i bilde, men bilde blir tilpasset størrelsen til d enye avatarene jeg har valgt. Går jeg inn på kontrollpanel får jeg opp den nye avataren jeg har valgt. Hjelp.
Beauté Skrevet 31. januar 2010 #3 Skrevet 31. januar 2010 Hvilken avatar vil du ha opp? Jeg ser en dame iallefall. Trykk på CTRL + F5.
Gjest Serena Skrevet 31. januar 2010 #4 Skrevet 31. januar 2010 Vil ha denne: http://pics.livejournal.com/sianna_sm/pic/001x3dk4 og den står som valgt i kontrollpanelet, men jeg får opp det skoleuniform bilde.
Gjest Serena Skrevet 31. januar 2010 #5 Skrevet 31. januar 2010 Nå fikk jeg det til. Wow, ved å trykke ctrl og f5 samtidig. Hva er det akkurat den kommandoen gjør, som det å trykke på "forandr avatar" på kontrollpanelet ikke gjør?
Kamikatze Skrevet 1. februar 2010 #6 Skrevet 1. februar 2010 Den oppdaterer siden. Ellers gjenbruker gjerne nettlesere elementer, for å gi økt hastighet. Altså mellomlagrer den slike småelementer, for å slippe å laste dem inn hver gang. Ved å trykke F5 tømmes dette mellomlageret.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå