Gå til innhold

Oslo Plastikkirurgi, Colosseum, Fornebu?


Fremhevede innlegg

Skrevet

Hei!

Jeg er ute etter å ta fettsuging av mage og lår, da jeg fra barndommen har slitt med dette harde fettet som ikke kan trenes eller slankes bort. Arvelig belastet, hele slekta har samme gedigne magen.

Da det er veldig lite info på nett, lurer litt på erfaringer fra dere her inne som har gått igjennom fettsuging av mage og innside lår. Jeg er ikke interessert i å høre om dere som ikke hadde synlig fett på magen fra før av, men allikevel tok operasjon, jeg vil høre om dere som har fjernet en del.

Selv har jeg en mage som i "utsluppet" tilstand kan minne om en gravidmage i rundt 6 mnd, og dette er da det harde fettet. Har hatt det fra jeg var liten (er i midten av tyveårene nå) og jeg er helt normalvektig ellers.

En bekjent har tatt operasjon hos Oslo Plastikkirurgi, og ergo vil det kunne gis rabatt, pluss at tar man to operasjoner vil den andre bli prisredusert med 50%

For og imot? Jeg er ikke ute etter å høre om hvem som dumpet rester i søpla osv, kun erfaringer med legene, resultatene og arrene. Takk!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Glemte en ting;

Jeg har vært på konsultasjon en gang for et års tid siden hos Fornebu. Der sa han at jeg hadde såpass elastisk hud at det ville trekke seg sammen. Dette er også grunnen til at jeg vil gjøre det nå, før huden blir for lite elastisk. Det er snakk om rimelig mye hud som blir igjen.

Skrevet

Ikke vet jeg, men holder det med fettsuging hvis det virkelig ser ut som 6 mnd.-gravid? Kanskje det vil være nødvendig å skjære bort litt hud (bukplastikk)?

Skrevet

Han påstod at det skulle trekke seg inn :) Det er stramt som bare det liksom.

Uasnsett er det greit om noen som har erfaringer svarer her...

Skrevet

Så det er ingen på hele Kvinneguiden som har gjennomført fettsuging hos noen av disse klinikkene? Det tviler jeg på.

Om en admin/moderator her kunne ha slengt inn "Fettsuging" i emnetittelen eller beskrivelsen, hadde det vært fint.

Skrevet

Du har sikkert allerede gjort det, men hvis ikke: et søk med ordet fettsuging i forumet gir disse treffene. Om du ikke får svar fra rette personer i egen tråd så er erfaringer fra begge klinikker nevnt i flere av disse trådene.

Skrevet

Ja, det har jeg gjort.

Er ute etter noen som har gjort dette NYLIG på disse klinikkene.

-Hvor mye for mye må man ha for å få det dekket?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...