heltinnen Skrevet 7. januar 2010 #1 Skrevet 7. januar 2010 (endret) Har et headset fra Koss jeg har vært veldig fornøyd med. Det klassiske Koss-designet som ikke har endret seg siden 80-tallet vet dere. Har hørt at det er livstidsgaranti på disse. Men hvor enkelt er det å benytte seg av den, og hvordan gjør jeg det i praksis? (Lyden i den ene høyttaleren kommer og går litt pga et brudd i den ene ledningen. Dette etter rundt fem års flittig bruk.) Endret 7. januar 2010 av heltinnen
heltinnen Skrevet 8. januar 2010 Forfatter #2 Skrevet 8. januar 2010 Var innom Expert i dag og de lot meg få et nytt sett for en femtilapp! Alternativt kunne jeg få det gratis, men da måtte jeg ha ventet to uker og se om garantisaken ble godkjent. Helt greit med den femtilappen.
Gjest Gjest_guttemann_* Skrevet 8. januar 2010 #3 Skrevet 8. januar 2010 Var innom Expert i dag og de lot meg få et nytt sett for en femtilapp! Alternativt kunne jeg få det gratis, men da måtte jeg ha ventet to uker og se om garantisaken ble godkjent. Helt greit med den femtilappen. Takk. Fint at du skriver resultatet også!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå