Gjest Gjest Skrevet 11. desember 2009 #1 Skrevet 11. desember 2009 Jeg er litt frustrert i dag og lurer på om jeg rett og slett skal ta meg en tur på byen i kveld helt alene. Jeg vet ikke hva jeg er ute etter, egentlig bare å treffe noen hyggelige mennesker, kjenne jeg lever litt.. Men er det dumt å dra ut helt alene en fredags kveld? Jeg er ikke den som drikker meg drita eller blir med ukjente hjem.. rett og slett bare en måte å slappe av litt på. Hva mener dere? Takker for alle innspill
Gjest Gjest_Ylva Virvla_* Skrevet 11. desember 2009 #2 Skrevet 11. desember 2009 Jeg har gjort det noen få ganger. Føltes ensomt..
The Kitten Skrevet 11. desember 2009 #3 Skrevet 11. desember 2009 Jeg har aldri gått på byen alene, men det høres litt ensomt ut som gjesten over meg sier.
Gjest Gjest Skrevet 11. desember 2009 #4 Skrevet 11. desember 2009 Kommer an på hva slags sted du har tenkt deg, på noen puber og slikt er det jo ganske lett å komme i prat med folk og klientellet er hyggelig og evt oppegående. Jeg hadde aldri dratt på diskotek aleine, men det er fordi jeg hater det uansett. Ikke på ei bule heller.
Gjest Gjest_meg_* Skrevet 11. desember 2009 #5 Skrevet 11. desember 2009 Er det ingen venner du kan ha med deg? Vil tro det kanskje blir litt ensomt og utrygt.
Gjest A. Caron Skrevet 11. desember 2009 #6 Skrevet 11. desember 2009 Om du er frustrert er jeg ikke så sikker på at det å gå på byen alene er særlig lurt... Jeg synes selv aldri det er noe særlig å gå ut alene, og spesielt ikke i disse julebordstider da det nesten bare er klikker ute. Som forrige innlegger skrev, det kan lett oppstå følelser av ensomhet ja. Da hadde jeg heller invitert noen gode venner hjem, eller gått på besøk til noen. Men selvsagt, er du av den sosiale, utadvendte typen, kan det vel sikkert bli en trivelig kveld likevel. Du får nesten bare kjenne på hva som føles riktig selv...
Gjest Gjest Skrevet 11. desember 2009 #7 Skrevet 11. desember 2009 Tusen takk for mange fine svar Jeg har venninner og venner som jeg kan være med, men akuratt i dag er en sånn dag som jeg føler for å være sammen med folk- men ikke de som kjenner hele meg.. om dere forstår? Ikke fordi jeg skal være annerledes eller gjøre noe spesielt, men rett og slett fordi jeg fikk lyst til å ha en annerledes og litt uforutsigbar kveld. Vi får se hva det blir til, venninnen min har lyst å treffes i kveld, så kan jo hende det blir oss. Tusen takk for at dere bryr dere <3
GodsChild Skrevet 12. desember 2009 #8 Skrevet 12. desember 2009 Jeg har dratt ut på byen for å danse flere ganger alene og har alltid hatt det kjempehyggelig! Treffer som regel på en gruppe å henge meg, får nye venner og venninner, kjempegøy
Gjest Gjest Skrevet 12. desember 2009 #9 Skrevet 12. desember 2009 Man bør ikke gå ut for tidlig er min erfaring. Menn ser jo knapt på deg før kl. 24. Dørgende kjedelig. Står bare og henger i grupper,ser deg knapt, gravalvorlige og sier ikke hei. De kan vel hilse selv om de ikke har tenkt å ta deg til sengs. Jammen bra jeg er flink til å sjekke opp menn selv da!! PS: fikk høre at jeg var for vakker for sjenerte norske menn...av min eks!
Gjest Gjest Skrevet 12. desember 2009 #10 Skrevet 12. desember 2009 Man bør ikke gå ut for tidlig er min erfaring. Menn ser jo knapt på deg før kl. 24. Dørgende kjedelig. Står bare og henger i grupper,ser deg knapt, gravalvorlige og sier ikke hei. De kan vel hilse selv om de ikke har tenkt å ta deg til sengs. Jammen bra jeg er flink til å sjekke opp menn selv da!! PS: fikk høre at jeg var for vakker for sjenerte norske menn...av min eks! Det er så tragisk med de norske menn: de tør ingenting. Tafatte er de alle. Menn i Norge må huske på at de må sjekke og være mer aktive!
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå