Gjest Bjørnar Skrevet 8. desember 2009 #1 Skrevet 8. desember 2009 For å gå rett på sak! Jeg har en negle/håndfestisj! Tenner på jenter som har vakre hender og helst lange negler (naturlig velstelte eller falske løsnegler!) Dama mi har ei venninne som har noen utrolig sexy/vakre hender slik jeg ser det. Ho har ikke spesielt lange negler, men har store/lange neglebånd og "muligheten" til å ha dem lange uten at det blir urent el stygt! Jeg har i det siste fantasert endel om denne jenta når jeg har sex med dama. Ser for meg at jenta er med i akten, og at dama gir henne komplimenter for hendene hennes. Selvsagt også at hun tar tak rundt utstyret mitt med hendene sine. Jeg har OVERHODET ingen følelser for venninnen, er kun hendene hennes jeg trekkes mot. Har flere ganger hatt lyst til å gi henne komplimenter for hendene hennes når vi har vært en gjeng ute, men det blir vel litt feil overfor min egen kjæreste. Folkens, det er da ikke sånn at jeg skal tenke på en annen jente når jeg har samleie med dama, selv om det bare er hendene hennes? Hva mener dere?
Gjest MikeWaters Skrevet 8. desember 2009 #2 Skrevet 8. desember 2009 For å gå rett på sak! Jeg har en negle/håndfestisj! Tenner på jenter som har vakre hender og helst lange negler (naturlig velstelte eller falske løsnegler!) Dama mi har ei venninne som har noen utrolig sexy/vakre hender slik jeg ser det. Ho har ikke spesielt lange negler, men har store/lange neglebånd og "muligheten" til å ha dem lange uten at det blir urent el stygt! Jeg har i det siste fantasert endel om denne jenta når jeg har sex med dama. Ser for meg at jenta er med i akten, og at dama gir henne komplimenter for hendene hennes. Selvsagt også at hun tar tak rundt utstyret mitt med hendene sine. Jeg har OVERHODET ingen følelser for venninnen, er kun hendene hennes jeg trekkes mot. Har flere ganger hatt lyst til å gi henne komplimenter for hendene hennes når vi har vært en gjeng ute, men det blir vel litt feil overfor min egen kjæreste. Folkens, det er da ikke sånn at jeg skal tenke på en annen jente når jeg har samleie med dama, selv om det bare er hendene hennes? Hva mener dere? Whatever get yr rocks off sier nå jeg, opplever du dette som et problem? Kan du ikke fortelle dama di om din hånd/negle fetish da?
Gjest Bjørnar Skrevet 8. desember 2009 #3 Skrevet 8. desember 2009 Whatever get yr rocks off sier nå jeg, opplever du dette som et problem? Kan du ikke fortelle dama di om din hånd/negle fetish da? Joda, kan jo selvsagt det. Men kommer ikke så langt ved å si til ho at jeg syns venninna hennes har utrolig deilige hender! Tror ikke akkurat ho inviterer ho med i senga av den grunn! Dama mi har ikke så verst hender ho heller, eneste er at jeg godt kunne tenke meg å se henne med noen lange løsnegler til en forandring! Kan jo heller foreslå det, så kanskje venninna forsvinner litt fra tankene mine.
2010 Skrevet 8. desember 2009 #4 Skrevet 8. desember 2009 kjøp gavekort til henne. slk at hun får lagd gele neiler. skikkelig fine, ser ekte ut og holder i ca 2 månder
Gjest MikeWaters Skrevet 8. desember 2009 #6 Skrevet 8. desember 2009 eneste er at jeg godt kunne tenke meg å se henne med noen lange løsnegler til en forandring! Kan jo heller foreslå det Vel, det var nå det jeg siktet til da.
Gjest Shelob Skrevet 8. desember 2009 #7 Skrevet 8. desember 2009 God idé med neglegave! Men generelt - hold HELT kjeft om venninna hennes, den kan du ha for deg selv. Gjør ingen skade så lenge det bare er inni hodet ditt
Gjest Gjest Skrevet 8. desember 2009 #8 Skrevet 8. desember 2009 Enig med resten, si hva du vil, men IKKE nevne venninnen hennes Dessuten er det ikke noe å nevne heller, er ikke dama som tenner deg, men fine negler/hender som hun tilfeldigvis er velsignet med. Foreslår at du gir kjæresten et gavekort på neglestell og støping, og så når hun er ferdig, se beundrende på hendene og fortell henne hvor sexy du syns de er. Ikke bare bus ut med "eh, jeg tenner på negler, hender og sann jeg..." ut av det blå. Bedre om settingen er der
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå