Hoppetaujenta Skrevet 15. februar 2011 #8361 Skrevet 15. februar 2011 Jeg brukte fryktelig mye penger til bensin i starten, hehe...suste rundt i nærområdet og snuste på alle småveiene jeg ikke var kjent på, og så utvidet jeg det til fine turer med meg, sol, niste, musikk og godt humør. Det er så nydelig å ha lappen!
VirreVapp Skrevet 15. februar 2011 #8362 Skrevet 15. februar 2011 De blir vel kjendiser for nordmenn etterhvert de nå, hehe...de får sikkert et oppsving i livene sine, og "tilbud" om både det ene og det andre fra damer som vil ha autografer der det måtte passe... Syns det er risikabelt å tasse rundt der i timesvis og være veldig gravid. Ekstremsport kommer i så mange utgaver... Hehe, er fortsatt noen mnd til termin da, så regner med jeg ikke føder mitt i rad 2 Men blir nok en dag med mye pauser ja
Votten Skrevet 15. februar 2011 #8363 Skrevet 15. februar 2011 Hallo Jeg bare legger igjen et lite spor! Ha en fin dag
kristian82 Skrevet 15. februar 2011 Forfatter #8366 Skrevet 15. februar 2011 Jeg velger meg april I den det gamle faller, i den det ny får feste; det volder litt rabalder,- dog fred er ei det beste, men at man noe vil. Jeg velger meg april, fordi den stormer, feier, fordi den smiler, smelter, fordi den evner eier, fordi den krefter velter,- i den blir somren til! April, mai, juni, juli osv.. Give it to me, dritt lei snø :kjefte Og det var dagens lille utblåsning, sorry det var din bok det gikk utover K :lerkose: Så enig så enig Virre Nei, det er lov å blåse ut her :nigo : Jeg så på, og tenket faktisk på å si i fra, men så måtte jeg logge på igjen på en maskin som tar sin tid og går sine egne veier...så jeg droppet det. Sorry herfra også. : Men det var morsomt! :biggrin Det er en studie å bli "kjent med" folket som ferdes i de Ullaredske skoger. Antagelig er det kun og bare "store personligheter" som er der...eller mange av de sløveste knivene i skuffen...eller hva en nå skal kalle dem for noe morsomt. Ikke en eneste en som ikke markerer seg og sitt på et vis... :fnise Jeg har vært der to hele ganger, men det er fryktelig lenge siden. Jeg husker det som en ganske kaotisk opplevelse, som etterhvert gikk over til en mere permanent komatøs tilstand. Som zombier triller vi på de etterhvert overfylte vognene våre, og vrir hodet fra side til side for å få med oss de beste tilbudene. Vi er så redde for å ikke få med oss "alt", så vi kjøper mye mere enn vi hadde planlagt, eller trenger...og bilen(e) er stappfulle når en reiser derifra. Det blir mange timer å sitte vondt og trangt på vei hjem. Det er helt absurd, når jeg minnes mine turer dit. For en galskap. Men det ER billig der da. Fordømrade billig godis også... Jeg var kvalm begge gangene derfra. :skravle Du er tilgitt Mar Ullared er tingen as :helen Gjør ikke annet enn å kjøre :rulle s Men bra da, da blir du fort kjempeflink Hallo : :vinke Jeg bare legger igjen et lite spor! Ha en fin dag : Votten! Å takk for det I ligemåde Hei på deg, Kristian :vinke Hey hey lille banditt :flekke :fnise Kommer du innom boken din nå?? En jenterompe lokker meg bestandig frem fra mitt trygge hi
mia83 Skrevet 16. februar 2011 #8371 Skrevet 16. februar 2011 Ingen bake-smiley her da? Jeg lager ostekake. Bare geleen øverst som gjenstår, men den kan jeg ikke ha på før kl 20.
kristian82 Skrevet 16. februar 2011 Forfatter #8372 Skrevet 16. februar 2011 Hvordan går det Ullared-gutten? Det går ganske så bra Bare litt dårlig tid, så jeg må oppdatere meg på dagbøkene senere i kveld Alt bra hos deg? Jeg må se å få meg sånn Ullared t-skjorte as Vikingarne? Så fint du gjør det i rosa tråden da K82 noterer på a4 arket sitt, "absolutt husmorsemne" Ingen bake-smiley her da? Jeg lager ostekake. Bare geleen øverst som gjenstår, men den kan jeg ikke ha på før kl 20. :bake: Kan jeg få smake?
*appifany* Skrevet 16. februar 2011 #8374 Skrevet 16. februar 2011 COME ON! ...kan vi slutte å snakke om kake overalt eller???
Gjest Katee Skrevet 16. februar 2011 #8375 Skrevet 16. februar 2011 COME ON! ...kan vi slutte å snakke om kake overalt eller??? Jeg boikotter snart de andre bøkene altså
Guriane Skrevet 16. februar 2011 #8376 Skrevet 16. februar 2011 Ingen bake-smiley her da? Jeg lager ostekake. Bare geleen øverst som gjenstår, men den kan jeg ikke ha på før kl 20. Ostekake Hva slags smak har du på geleen? Så fint du gjør det i rosa tråden da K82 noterer på a4 arket sitt, "absolutt husmorsemne"
Faithy Skrevet 16. februar 2011 #8377 Skrevet 16. februar 2011 Kommer innom til helga dersom du er hjemme. Kake og is?
Hoppetaujenta Skrevet 17. februar 2011 #8379 Skrevet 17. februar 2011 Jeg boikotter snart de andre bøkene altså... Greit, jeg foreslår at vi skifter tema.... Hva syns dere om å lage utevegger i glassbyggestein? Eller å ha det som vegg rundt dusjen? i det hele tatt? *var jeg flink nå eller, Al?*
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå