Gjest Katee Skrevet 2. oktober 2010 #5103 Skrevet 2. oktober 2010 What? Har jeg blitt sniklokket inn i hyggelige omgivelser som egentlig er et vaskeekte harem?? Ehhh, haremet står Kristian for ihvertfall. Ikke Al. Aldri Al
Gjest Mahareth Skrevet 2. oktober 2010 #5104 Skrevet 2. oktober 2010 Jeg fåkke lov av mannen til å være i noen andres harem
Hoppetaujenta Skrevet 2. oktober 2010 #5105 Skrevet 2. oktober 2010 Så...eh...Al er så absolutt ikke overharemsinspektørinne i det hele tatt? Kors på leggen og ti fingre i nesa?
kristian82 Skrevet 2. oktober 2010 Forfatter #5106 Skrevet 2. oktober 2010 *stikke nesa inn og se hva dette er for et sted* Så koooslig Du er hjertelig Bare å teste ut fløyelen ja Du er garantert velkommen her! : På vegne av Kristian påtar jeg meg oppgaven med å ønske hjertelig :: til Kristians rosa dagbok med fløyel på!! Thank you Mia Noen av de som bor i den rosa tråden er: Det er bare å supplere altså! For Al er blitt gammel og glemsk! - Kristian82: supermann, vert og rompegal - mia83: som er så skjønn og har verdens søteste hockey-sønn - hogwash: som har de geniale kommentarene og liker : - appifany: som har det fineste håret og et svevende skilt - Faithy: som har mistet ikonene sine, men er den søteste i verden - Mahareth: er du her? Hvis ikke så er du herved invitert!! Mah er den som tar seg av alle og som man bare vil : - Guriane: som stikker innom i ny og ne og som er en av Kristian sine favoritter : - VirreVapp & trula: som Al ikke kjenner så godt, men som sikkert er kjempekule Og så er det Alyah - dådyrøyne, humørsyk og pretty crazy Men vi er da mange flere?! Fyll på listen, folkens! Så fint oppsummert Al : Raring Du har fått en lang en nå, Kristian Pm altså... : Psf, er ikke rar jeg Wiii Ja, jeg turte ikke annet enn å innfinne meg her umiddelbart! Du er hjertelig du også vampyren Kom igjen, nå Kristian! Nå er det party i tråden din!!! Se alle damene jeg har skaffet deg!!! [ Jaaa, du er utrolig snill og god Al Stooor stjerne i margen til Al What? Har jeg blitt sniklokket inn i hyggelige omgivelser som egentlig er et vaskeekte harem?? Lett
Hoppetaujenta Skrevet 2. oktober 2010 #5107 Skrevet 2. oktober 2010 Takker så hjerteligst for hyggelig gul hoppevelkomst. Det er det jammen ikke mange som har gjort før deg her i verden.
Gjest Katee Skrevet 2. oktober 2010 #5108 Skrevet 2. oktober 2010 Så...eh...Al er så absolutt ikke overharemsinspektørinne i det hele tatt? Kors på leggen og ti fingre i nesa? Nei, altså, jeg får ikke betalt da så jeg har ingen tittel --- KRISTIAN!!!
Gjest Katee Skrevet 2. oktober 2010 #5110 Skrevet 2. oktober 2010 Jeg fåkke lov av mannen til å være i noen andres harem Hvis du er en av inspektørene da?
Gjest Mahareth Skrevet 2. oktober 2010 #5111 Skrevet 2. oktober 2010 Hvis du er en av inspektørene da? Hm, muligens, men da må jeg få bra betalt!
kristian82 Skrevet 2. oktober 2010 Forfatter #5112 Skrevet 2. oktober 2010 Ehhh, haremet står Kristian for ihvertfall. Ikke Al. Aldri Al Jeg fåkke lov av mannen til å være i noen andres harem Så...eh...Al er så absolutt ikke overharemsinspektørinne i det hele tatt? Kors på leggen og ti fingre i nesa? Takker så hjerteligst for hyggelig gul hoppevelkomst. Det er det jammen ikke mange som har gjort før deg her i verden. Nei, altså, jeg får ikke betalt da så jeg har ingen tittel : --- KRISTIAN!!! eller tittelen din er hemmelig da Al Takketakk Kristian! :
Hoppetaujenta Skrevet 2. oktober 2010 #5113 Skrevet 2. oktober 2010 (endret) Jeg kjenner ham ikke jeg, men det virker som at denne Kristian er en veldig blid og plystrende fyr? Hva vil dere si om den saken, damejenter? Insideinfo taes i mot med takk. P.s. skriv litt lavt så det bare blir mellom dere og meg. Endret 2. oktober 2010 av Margareth
Gjest Katee Skrevet 2. oktober 2010 #5114 Skrevet 2. oktober 2010 Hm, muligens, men da må jeg få bra betalt! Vi har lønnsforhandlinger på mandag kl. 18.30. Be there! Jeg må først forhandle min egen lønn eller mangel på sådan eller tittelen din er hemmelig da Al Hysj! Jeg må hoppe i dusjen. Kommer tilbake når jeg skal fyllefjase med Pingting --- MARGARETH!!! Du er velkommen her også! http://forum.kvinneguiden.no/index.php?showtopic=465609&st=3540&gopid=8447375&#entry8447375
kristian82 Skrevet 2. oktober 2010 Forfatter #5115 Skrevet 2. oktober 2010 Jeg kjenner ham ikke jeg, men det virker som at denne Kristian er en veldig blid og plystrende fyr? Hva vil dere si om den saken, damejenter? Insideinfo taes i mot med takk. P.s. skriv litt lavt så det bare blir mellom dere og meg. *K82 justerer opp størrelsen på skjermbildet og venter med argusøyne på svarene*
Hoppetaujenta Skrevet 2. oktober 2010 #5116 Skrevet 2. oktober 2010 Upps.....var du der da. *smile litt nervøst*
Gjest Katee Skrevet 2. oktober 2010 #5117 Skrevet 2. oktober 2010 (endret) Jeg kjenner ham ikke jeg, men det virker som at denne Kristian er en veldig blid og plystrende fyr? Hva vil dere si om den saken, damejenter? Insideinfo taes i mot med takk. P.s. skriv litt lavt så det bare blir mellom dere og meg. Han liker snop, rumper og plystrer masse. Han har et hjerte av gull. Trener masse og skader seg masse også, men går ikke til legen. Bare av og til. Han er kjempesterk og elsker filmer. Endret 2. oktober 2010 av Alyah
Gjest Mahareth Skrevet 2. oktober 2010 #5118 Skrevet 2. oktober 2010 (endret) Men han prøver gjerne undertøyet ditt om natta. Endret 2. oktober 2010 av Mahareth
Gjest Katee Skrevet 2. oktober 2010 #5119 Skrevet 2. oktober 2010 Ja, jeg har fortsatt ikke fått tilbake den turkise!!! Jeg trenger den NÅ!!!
Hoppetaujenta Skrevet 2. oktober 2010 #5120 Skrevet 2. oktober 2010 Åh. Gurimalla. Jammen...det var da ikke det verste man kunne fått i sitt ettermæhle. Ble ikke skremt jeg. Ennå i alle fall.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå