Guriane Skrevet 7. mai 2010 #2861 Skrevet 7. mai 2010 Jeg vet Så bra Jeg tror ikke det. Jeg ble blokkert av en hund da eieren trengte tydeligvis ikke bånd nei, hunden stoppet meg mitt i psycho løpinga mi, og skulle leke :dåne: løpte etter meg osv... Fyf... Jeg mener Det var sikkert en dobberman.. Huff..nå hadde jeg vært flink lenge, men i går postet jeg i andre tråder. Å da i en tråd det må bli kaos ut av Artig å være usaklig udregelig ...det er det. Planer for helga?
kristian82 Skrevet 7. mai 2010 Forfatter #2862 Skrevet 7. mai 2010 (endret) Jeg mener Det var sikkert en dobberman.. Planer for helga? Guriii Nei heldigvis ikke (redd om det ikke er min dobberman) men var sånn liten brun hund, vet ikke rase. Nja..Skal trene i dag, og løpe i morgen. Tror det blir en liten bytur på lørdagen. Være med? Endret 7. mai 2010 av kristian82
Guriane Skrevet 7. mai 2010 #2863 Skrevet 7. mai 2010 Guriii Nei heldigvis ikke (redd om det ikke er min dobberman) men var sånn liten brun hund, vet ikke rase. Nja..Skal trene i dag, og løpe i morgen. Tror det blir en liten bytur på lørdagen. Være med? En sånn liten brun hund.. Dachs? Neida Gjerne
kristian82 Skrevet 7. mai 2010 Forfatter #2864 Skrevet 7. mai 2010 En sånn liten brun hund.. Dachs? Neida Gjerne Ja, var en brun liten hund. Men ikke liten som en en dachs, men var egentlig veldig pen og virket snill. Men ødela jo innspurten min da for trøst. Så bra :strix: Men andre planer i helga du da? Din tur til å svare på Pm
Guriane Skrevet 7. mai 2010 #2865 Skrevet 7. mai 2010 Ja, var en brun liten hund. Men ikke liten som en en dachs, men var egentlig veldig pen og virket snill. Men ødela jo innspurten min da for trøst. Så bra :strix: Men andre planer i helga du da? Din tur til å svare på Pm Jeg liker ikke løse hunder uansett Hm, nei egentlig ikke. Tror jeg skal pusle litt i hagen, kanskje kjøpe noen krukker og greier. Men ellers har jeg ingen planer, nei. Jeg har svart nå
kristian82 Skrevet 7. mai 2010 Forfatter #2866 Skrevet 7. mai 2010 Jeg liker ikke løse hunder uansett Hm, nei egentlig ikke. Tror jeg skal pusle litt i hagen, kanskje kjøpe noen kukker og greier. Men ellers har jeg ingen planer, nei. Jeg har svart nå Oki. Nei enig, løse hunder er bad! Men kom hit i morgen da? ( Jeg fjernet r-en (krukker) ) .... Unnskyld.
mia83 Skrevet 7. mai 2010 #2867 Skrevet 7. mai 2010 Det er ikke bare jeg som handler kukker med andre ord...
Guriane Skrevet 7. mai 2010 #2868 Skrevet 7. mai 2010 Oki. Nei enig, løse hunder er bad! Men kom hit i morgen da? ( Jeg fjernet r-en (krukker) ) .... Unnskyld. Will do Men ikke noe lure-sjenking Det gjorde du vel
kristian82 Skrevet 7. mai 2010 Forfatter #2871 Skrevet 7. mai 2010 Det er ikke bare jeg som handler kukker med andre ord... Will do Men ikke noe lure-sjenking Det gjorde du vel Neinei, looover å være kjempesnill.
Faithy Skrevet 7. mai 2010 #2873 Skrevet 7. mai 2010 Var så mye umoralske greier her inne at jeg har holdt meg unna Tuller. Har du det bra Kristian? Vi har vært litt på etterskudd i det siste vi to Du har det vel bra, vennen Kødder. Jeg har vært litt "fraværende" i det siste. Litt sint av meg. Men egentlig er jeg veldig blid og snill Hva gjør du i kveld? Danser i dusjen?
kristian82 Skrevet 8. mai 2010 Forfatter #2874 Skrevet 8. mai 2010 Så koslig du tar turen innom Virre :klem: Går det bra? Hva skjer om dagen ? Var så mye umoralske greier her inne at jeg har holdt meg unna Tuller. Har du det bra Kristian? Vi har vært litt på etterskudd i det siste vi to Du har det vel bra, vennen Kødder. Jeg har vært litt "fraværende" i det siste. Litt sint av meg. Men egentlig er jeg veldig blid og snill Hva gjør du i kveld? Danser i dusjen? Ja, har det bra Ja, ikke vært på samtidig MM, står bra til her. Sett på film nå, og sitter i sofaen å slapper av. Takk for smokken Hvorfor har du vært sint da? Mm, K82 vet at Faithy er en snill jente Nei, jeg skal dansje i dusjen i morgen tror jeg.
kristian82 Skrevet 8. mai 2010 Forfatter #2876 Skrevet 8. mai 2010 Kristia Vil du ha sjokolade Faithy? er jo helg
kristian82 Skrevet 8. mai 2010 Forfatter #2878 Skrevet 8. mai 2010 Takk. Kommer. Lås opp Jeg har låst opp nå. Bare gå rett inn, jeg sitter i stua. Har brus også...
kristian82 Skrevet 8. mai 2010 Forfatter #2880 Skrevet 8. mai 2010 Liker best å være hjemmo hos meg selv..... Jeg også..Men nå er jo døra ulåst jo. hvor er du da?
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå