Guriane Skrevet 4. februar 2010 #1662 Skrevet 4. februar 2010 Guriane Hei Vandris Malt noe i det siste?
vidvandre Skrevet 4. februar 2010 #1664 Skrevet 4. februar 2010 Hei Vandris Malt noe i det siste? Nei, dårlig med det Bruker jo altfor mye tid her på kg :gjeiper: Du 'a?
kristian82 Skrevet 5. februar 2010 Forfatter #1665 Skrevet 5. februar 2010 (endret) Vi får ta en helg vi ikke er hetrofile, så er vi på den sikre siden Tusen takk Takk takk jeg spyr av den tråden. SIkkert derfor jeg våknet nå og ikke fikk sove. Guriane Hyggelig du stopper innom. Er det en molotow coctail avataren din kaster? K82 hadde en periode skumle planer om å kaste det på et ###...Var bare 17 år da. Hei Vandris Malt noe i det siste? Hva maler dere? Vidvandre, du er ikke en Oslo sporveiers fiender eller? Endret 5. februar 2010 av kristian82
Guriane Skrevet 5. februar 2010 #1666 Skrevet 5. februar 2010 (endret) jeg spyr av den tråden. SIkkert derfor jeg våknet nå og ikke fikk sove. Hyggelig du stopper innom. Er det en molotow coctail avataren din kaster? K82 hadde en periode skumle planer om å kaste det på et ###...Var bare 17 år da. Hva maler dere? Vidvandre, du er ikke en Oslo sporveiers fiender eller? Helt sikkert. av tråden sammen med deg. Kaste det på hvem da? Jeg maler ikke noe nå, tydeligvis ikke Vandris heller Det skal du se, Vandris henger i tunnelene natterstider Jeg har spist banan nå. Endret 5. februar 2010 av Guriane
kristian82 Skrevet 5. februar 2010 Forfatter #1667 Skrevet 5. februar 2010 Helt sikkert. av tråden sammen med deg. Kaste det på hvem da? Jeg maler ikke noe nå, tydeligvis ikke Vandris heller Det skal du se, Vandris henger i tunnelene natterstider Jeg har spist banan nå. Ja, kan hente en bøtte til oss. Kaste det på ... en ting.... Vil ikke si det her. :dåne: Gjør vandris det? Eller bare tuller du Gurine? Wandris, noen panels eller wholecars på gang? Banan ja. Yeeeah :skya:
Guriane Skrevet 5. februar 2010 #1668 Skrevet 5. februar 2010 Ja, kan hente en bøtte til oss. Kaste det på ... en ting.... Vil ikke si det her. :dåne: Gjør vandris det? Eller bare tuller du Gurine? Wandris, noen panels eller wholecars på gang? Banan ja. Yeeeah :skya: Ja, takk, en bøtte er fint Joh, si det
kristian82 Skrevet 5. februar 2010 Forfatter #1669 Skrevet 5. februar 2010 Ja, takk, en bøtte er fint Joh, si det på På et tog. Men gjorde det aldri da, og var "bare" 17 år når jeg tenkte på det da
Guriane Skrevet 5. februar 2010 #1670 Skrevet 5. februar 2010 på På et tog. Men gjorde det aldri da, og var "bare" 17 år når jeg tenkte på det da :rødme: Men hva var det du kasta egentlig? :klø:
kristian82 Skrevet 5. februar 2010 Forfatter #1671 Skrevet 5. februar 2010 :rødme: Men hva var det du kasta egentlig? :klø: :rødme: Nei, jeg hadde tenkt på å kaste en sånn Molotow coctail. Glass flaske med bensin, og tøyfille på tuten som man tenner på..Så kaster man den, og i det den treffer målet så blir det jo POFF Jeg gjorde det aldri da, og BRA er det.
Guriane Skrevet 5. februar 2010 #1672 Skrevet 5. februar 2010 :rødme: Nei, jeg hadde tenkt på å kaste en sånn Molotow coctail. Glass flaske med bensin, og tøyfille på tuten som man tenner på..Så kaster man den, og i det den treffer målet så blir det jo POFF Jeg gjorde det aldri da, og BRA er det. Bøllefrø
kristian82 Skrevet 5. februar 2010 Forfatter #1673 Skrevet 5. februar 2010 Bøllefrø JEG VET. Men akkurat det gjorde jeg aldri da...Men K82 var eet lite bøllefrø noen år ja.
mia83 Skrevet 5. februar 2010 #1674 Skrevet 5. februar 2010 Har ikke vært så mye aktivitet i dagbøkene i dag gitt...
Guriane Skrevet 5. februar 2010 #1675 Skrevet 5. februar 2010 (endret) JEG VET. Men akkurat det gjorde jeg aldri da...Men K82 var eet lite bøllefrø noen år ja. Tror jeg gjerne Men bra du ikke kasta det da, da hadde du kanskje ikke vært der du er i dag.. Er ingen her jo.. Endret 5. februar 2010 av Guriane
*appifany* Skrevet 6. februar 2010 #1677 Skrevet 6. februar 2010 Boom boom boom, bom bom badillalight, tatadadada. (frem og tilbake i takt med musikken)
kristian82 Skrevet 6. februar 2010 Forfatter #1680 Skrevet 6. februar 2010 Tror jeg gjerne Men bra du ikke kasta det da, da hadde du kanskje ikke vært der du er i dag.. Er ingen her jo.. Nei, sant det Gurine. Hva skjer? Boom boom boom, bom bom badillalight, tatadadada. (frem og tilbake i takt med musikken) i takt med musikken.
Fremhevede innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå