Gå til innhold

Noen som har testet Lunette mensbeger


Fremhevede innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Jeg har DivaCup, og liker den kjempegodt! Litt tricky i begynnelsen å sette den inn, men etterhvert går det som en lek! Sparer MASSE penger på tamponger og bind! :)

Kjenner ikke at jeg har den i når den er satt in rett, tømmingen er unnagjort i en fei rett i do, om man ikke vil se kan man lukke øynene og skylle ned, og skyller koppen raskt i vasken!

Man bør koke eller desinfisere koppen nå og da.

http://www.divacup.com/

Endret av Darkannie
Skrevet

jeg klarer ikke å bruke tampong. tror dere denne vil funke for meg da?

det er flaut å si det.. men jeg klarer ikke stikke fingrene oppi der uten å føle meg uvel :( så tampong har aldri vært aktuelt..

sliter med bind og, har over sensitiv nese tror jeg, og takler ikke lukta:( jeg kan lukte når andre har mensen og sitter ved siden av meg og.

har gått på p sprøyte i 5 år. mest for å slippe mensen, men blir jo ikke barn av det, så har sluttet nå ;)

gruer meg sååå til å få mensen igjen!!!

skulle så gjerne funnet noe jeg fixer...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...