Gjest Ts Skrevet 30. oktober 2009 #1 Skrevet 30. oktober 2009 Ja, hvordan fjerner folket buser fra nesa? Jeg pleier å prøve å snyte dem ut, men er ikke alltid det går, så innimellom må jeg bruke fingra.. Men syntes det er forferdelig ekkelt.. Så hva bruker dere? så jeg kan få tips til hvordan jeg kan få ut busene..
wahaj Skrevet 30. oktober 2009 #2 Skrevet 30. oktober 2009 Snyter meg, hvis det ikke alltid fungerer, må jeg ty til q-tips :-P
Gjest milkyway Skrevet 30. oktober 2009 #3 Skrevet 30. oktober 2009 fingrene om det ikke er noen der. herregud hvor vanskelig skal jeg gjøre det for meg selv?
Pomeline Skrevet 30. oktober 2009 #4 Skrevet 30. oktober 2009 fingrene om det ikke er noen der. herregud hvor vanskelig skal jeg gjøre det for meg selv? Må faktisk si meg enig! Er vel ikke verre enn å vaske hendene grundig etterpå!
Gjest Snytil Skrevet 30. oktober 2009 #7 Skrevet 30. oktober 2009 Peller meg i skaftet halve dagen. Ops, der datt det på golvet igjen. Uff og uff for en gris jeg er.
Gjest n:) Skrevet 30. oktober 2009 #8 Skrevet 30. oktober 2009 Piller dem ut når jeg er på toalettet. Fester de på dopapir og sender de ned på en evig reise etterpå.
Gjest Gjest Skrevet 30. oktober 2009 #10 Skrevet 30. oktober 2009 En finger. Har såpe og vann på badet så jeg vasker meg etterpå. Trenger det være vanskeligere? Ingen deler av kroppen er vel så ekkel at man ikke takler berøring? Såpe og vann er en grei oppfinnelse.
Gjest Gjest Skrevet 30. oktober 2009 #11 Skrevet 30. oktober 2009 Piller dem ut når jeg er på toalettet. Fester de på dopapir og sender de ned på en evig reise etterpå. Jeg og!
Gjest Gjest Skrevet 30. oktober 2009 #12 Skrevet 30. oktober 2009 Bruker fingeren så klart. Herlighet, man er da borti verre ting.
Gjest Gjest Skrevet 31. oktober 2009 #13 Skrevet 31. oktober 2009 Når jeg er alene: Fingeren, å de smaker godt. Når jeg er med folk: Papir, "krøller" det sammen og fører det inn i nesen og ut igjen omtrent som å bruke fingeren. Og papiret er det på den måten lettere å få lengre opp i nesen.
Knøtteliten Skrevet 31. oktober 2009 #14 Skrevet 31. oktober 2009 Hvis jeg ikke får til å snyte den ut, tar jeg snytpapiret rundt fingeren og graver litt..
Langt mot Nord Skrevet 31. oktober 2009 #15 Skrevet 31. oktober 2009 Er ikke det her litt sånn ungdomsskole? On topic: buser er størknet snør som henger fast i nesehårene, så negelen på en tommelen er mest praktisk og finnes ikke papir i nærheten så er det bare å spise den, styrker faktisk immunforsvaret.
Anaconda Skrevet 31. oktober 2009 #16 Skrevet 31. oktober 2009 Papir/Q-tip! *Svosh* jeg tror jeg bare haster videre til en annen tråd uten å ta inn så mye av det som blir skrevet her....
Gjest A. Caron Skrevet 31. oktober 2009 #17 Skrevet 31. oktober 2009 Makan til diskusjon... hehe!! Passe remse toalettpapir, rulle det sammen til en litt tykk "sigarett", trøkke ene enden oppi ene neseboret, vri godt rundt, dra ut, snu rundt "sigaretten" og gjøre samme prosess med andre enden i det andre neseboret, hive i dassen, trekke ned, done... Er kun mangel på oppfinnsomhet som gjør dette til et problem
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå